Opravené Okno hostinca

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

GamerMiki30

Aktívny člen
Ak mi je dobre známe tak po posledných aktualizaciach by sa pri vstupe do hostinca ktorý je prázdny nemalo by sa zobrazovať okno hostinca. Tri dni po sebe sa mi zobrazilo pri vstupoch do prázdnych hostincov pri pár ľuďoch.
 

Danober

Aktívny člen
taktiez sa mi obcas okno otvori ked navstivim hostinec.
dalej by bolo fajn keby app dala aspon nejaky signal ze som hostinec navstivil napr zelenu fajocku. nie vzdy mi pri navsteve nieco vypadne z hostinca.
ak dostanem striebro alebo bod tak som si isty ze sa navsteva podarila, ak mi nic neda tak dat signal :).
 

uhe83

Aktívny člen
Okno sa občas stále otvorí..občas nie..a pri kliknutí na hostinec sa ikona,že som bol už v hostinci zmení až po nejakom čase...je mi jasné,že je to novinka na vyladovanie..ale treba do dorobiť
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
A robí vám to v prehliadačovej verzii alebo v mobilnej? Ak v mobilnej, máte nainštalovanú poslednú aktualizáciu 1.166.2?
 

GamerMiki30

Aktívny člen
Robí mi to v apke. Pred chvíľou to urobilo znovu. Verzia 1.166.2

Práve som aktualizoval na 1.166.3 a chyba sa nezobrazila. Ak to urobí znovu dám tu informáciu.
 

uhe83

Aktívny člen
A robí vám to v prehliadačovej verzii alebo v mobilnej? Ak v mobilnej, máte nainštalovanú poslednú aktualizáciu 1.166.2?

Je to aj u mňa v app verzia 1.166.3
Zatiaľ hostinec neukázalo..ale čo som skúšal,stále prehadzuje ikonu navštívenia hostinca dosť pomaly..
Uvidíme v priebehu dnes..keď budem mať k dispozícií ďalšie krčmy
 

GamerMiki30

Aktívny člen
Dnes 4 krát no pridám dôkaz. Súbor je len zmenseny kvôli veľkosti MB. Ale je dnešný.
 

Prílohy

  • Screenshot_2019-12-09-14-00-37~2.png
    Screenshot_2019-12-09-14-00-37~2.png
    960,3 KB · Zobrazenia: 2

Danober

Aktívny člen
Mozno pomoze info, ze hostinec sa mi vzdy otvori ak som v nom posledny a tym je oznaceny za plny. Dnes to bolo 4x a vzdy plny.
 

Danober

Aktívny člen
Tak som to par dni sledoval. U mna na mobilnej apke sa zobrazi okno hostinca zakazdym v pripade ak som posledny v hostinci.
Nooo. Pre upresnenie :) Zobrazi sa mi hostinec v pripade ak som posledny. Ci je to vzdy neviem povedat. Nechodim zakazdym kontrolovat. Okno sa mi neotvorilo ak som bol na inej ako poslednej stolicke.
Na to aby som tuto skutocnot mohol naozaj overit by som potreboval developersku verziu a nasimulovat si rozne scenare v hostinci.
Zatial tolko ;)
 

GamerMiki30

Aktívny člen
Bol som aj v polopraz
Tak som to par dni sledoval. U mna na mobilnej apke sa zobrazi okno hostinca zakazdym v pripade ak som posledny v hostinci.
Nooo. Pre upresnenie :) Zobrazi sa mi hostinec v pripade ak som posledny. Ci je to vzdy neviem povedat. Nechodim zakazdym kontrolovat. Okno sa mi neotvorilo ak som bol na inej ako poslednej stolicke.
Na to aby som tuto skutocnot mohol naozaj overit by som potreboval developersku verziu a nasimulovat si rozne scenare v hostinci.
Zatial tolko ;)
Bol som aj v poloprazdnom. Viem to preto že to vybehlo. Nejde teda len o poslednú stoličku. My ako hráči musíme počkať kým to opravia.
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Ďakujem všetkým za vaše komentáre!

Malo by to byť (snáď) opravené v nadchádzajúcej aktualizácii 1.169.
Uvidíme, či to opraví, aj keď to nebola posledná stolička, ak nie, napíšte, opäť to nahlásim na opravu.

Opravili sme chybu, kedy obsadenie poslednej stoličky v Hostinci priateľov malo za následok otvorenie okna hostinca.
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Ďakujem za info a za spoluprácu :)

Myslím, že je to už opravené, takže tému zamykám a presúvam.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore