• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Osobnosť v historickej sérii

  • Zakladateľ témy DeletedUser5683
  • Vytvorené

DeletedUser5683

Hosť
Nakoľko sa v historických sériach točia všelijaké osobnosti z hudobného, filmového, kultúrneho alebo spoločenského života, napadlo ma zorganizovať na slovenskom fóre anketu v ktorej sa pýtam koho by ste najradšej videli v niektorej historickej sérii vy. Jedinou podmienkou je, že táto osobnosť ešte nebola v žiadnej predchádzajúcej sérii. V prípade, že nie si istý, pozrite si zoznam doterajších eventov a sérií.

Môj návrh: Ja by som v niektorej nasledujúcej historickej sérii rád videl Juraja Jánošíka.
 

DeletedUser5683

Hosť
Trebars, i on bol za onoho času svojim spôsobom "zbojník" ...
 

DeletedUser5848

Hosť
To by už mohol byť rovno Mečiar a Veľkolepá budova jeho Elektra
 

DeletedUser5683

Hosť
Ironicky je to dobrý pokus, ale verím, že takéto divoké roky sú už dávno za nami a nikdy sa už nebudú opakovať.
 

DeletedUser5848

Hosť
Dobre si to pochopil, bola to irónia. Teraz vážne, M.R.Štefánik by si to určite zaslúžil.
 

DeletedUser5848

Hosť
Keď sme u tých emigrantoch tak ma napadli Murgaš a Banič. Tých by mohli poznať aj za veľkou mlákou. ;-)
 

DeletedUser5683

Hosť
Oba návrhy sú výborné, hráči zo Slovenska sú jednotky v navrhovaní slávnych osobností!
 
Hore