plazmový dosah-nová jednotka

  • Zakladateľ témy DeletedUser111
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser111

Hosť
Ahoj, nová jednotka Arktickej budúcnosti má mať trvalý efekt v obrane + 7%. Asi som to celkom nepochopila, lebo sa tých +7 percent v obrane vôbec neprejavilo. o_O
 

DeletedUser111

Hosť
Dala som si tú prácu a vyrátala som všetky + v útoku a + v obrane.
Výsledok:
v útoku sú zarátané všetky + z BB podľa levelu, všetky + z kasární + Rečnícky kútik (+9%)
v obrane sú zarátané všetky + z BB podľa levelu, nie je zarátané uvádzané + z kasární, nie je zarátaný Tigrí brloh (+5%)

Prosím, vie mi k tomu niekto podať vysvetlenie, je k tomu nejaký dôvod, zle to počítam ??
 

DeletedUser4974

Hosť
Pozor je rozdiel pri % obrany, či útočíš ty alebo útočia na teba. Napr. signálny oheň ti dáva +4 % do obrany len keď útočia na teba. Napr. taká diova socha dáva % do obrany iba, ked útočíš ty.
 

DeletedUser111

Hosť
Jasné, obranu mesta vôbec neriešim, tú mám včetne Diovej sochy, Dealskeho hradu a ohňov cez 500. To je o inom. Moja otázka sa týkala iba armády, ktorú ja posielam do útoku.
Každopádne ďakujem aspoň za jednu reakciu. Veľmi by ma zaujímalo, či to má tak každý a ak áno, či je s tým spokojný.
 

DeletedUser111

Hosť
áno blizz, máš pravdu, nie Diova socha a Chrám V. Blaženého... som sa zmýlila, sorry, ale Tvoja odpoveď nijako nerieši podstatu problému. ;)
 

DeletedUser111

Hosť
takže nikomu nechýba vyššia obrana v útoku? Alebo sa sľubovaný trvalý efekt vojenských budov nepripočítal do obrany iba mne? Pomaly mám problém z poslednými stretmi v expedícii, o sektoroch na novej mape ani nehovorím.
Nikoho to nezaujíma?
 

DeletedUser111

Hosť
aha, no môžem sa pokúsiť, písala som na podporu, odpoveď zatiaľ je, že to budú riešiť, ale pravdepodobne je chybný preklad ! :)
 

DeletedUser1834

Hosť
Ahoj, nová jednotka Arktickej budúcnosti má mať trvalý efekt v obrane + 7% ...

NAZDAAAAAAR,
My z Ciudad Perdida o dobe Arkticka buducnost nechyrujeme co moze kamaratek hitzone aj o polnoci potvrdit .)
Ale ... problemik je cisto vizualneho charakteru co uz tu niekolko X aj bolo.
Oprava z casoveho dovodu neni okamzita, pretoze odpovedzme si na otazku ale popravde :
Kolko ma Uhorska to odnoz FoE gameoperatorov ?

Ved i preklady uloh eventov svedcia o cinnosti na kolenezrobenuo s chlebom mastenym sadlom s cibulou.

Co sa tyka:
Pomaly mám problém z poslednými stretmi v expedícii, o sektoroch na novej mape ani nehovorím

7% nikoho z biedy nevytrhne ak nevyuziva slabiny A.I. obrannej army pri ziskavani trebars uz spominanych dediniek dzunglovych na expedicii.
Treba si spomenut ako na to isli v nedalekej coby kamenom dohodis Amerike, ked od indianov novodobi developery pozemky skupovali za zrkadielka, ohnivu vodu a koralky od Natalky. Myslene vyuzivanie vyhod ktore doterajsi system poskytuje a ktory poniektorym i vrasky na celach vytvara neuvedomujuc, ze kazda minca ma 2 strany.

ak poviem ze toto forum je mrtve tak je to slabe slovo ...
Z mrtveho krv netecie a dokazom je nielen pozvolna evolucia tu na maticke ZEMI ale aj registracia hraca: LUCIA ... utorok ... po 20hod
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser111

Hosť
No super, vďaka, aspoň Ty ešte žiješ:)) Už sa nejdem k tejto téme vracať, 7% určite nepomôže, ale ak máš mať o 30% silnejšiu obranu, lebo toľko mi tie budovy "sľubujú", to by sa už v útoku malo prejaviť. Mám 105, mala by som mať 135 a musím bojovať s jednotkami, ktoré už tiež majú 105% obrany. A ja samozrejme 8 vojačikov a v expedíciach 16 vojačikov.
Takže už len Krásne Vianoce zaželám a počkám až zo začne vadiť aj niekomu inému.
Ďakujem
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore