• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Plienenie

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser158

Hosť
Zdravím, mám jednu otázku:

Ako je možné, že mi budovu niekto vyplieni aj keď produkciu v nej nemám dokončenú? (stalo sa mi to už viac krát)

Napr. Výrobu v budove som dal o 22:00 na 8hod = 6:00 ráno dokončená výroba, ráno si prídem po suroviny a dostanem info, že o 22:52 ma niekto vyplienil a nad budovou, v ktorej mala byť produkcia ráno dokončená je blesk.

Ak sa to tu už rozoberalo, tak pardon za SPAM.
 

DeletedUser

Hosť
Hráč ti môže budovu vyplieniť až keď je výroba dokončená, zrejme bol zlý čas v hre alebo u teba, ak sa to bude opakovať daj vedieť.
 

DeletedUser158

Hosť
a stalo sa mi to opäť.
je 15:50, nad koziou farmou mam blesk, ze bola vyplienena (dal som ju na 5min), ale ziadne oznamenie o vyplieneni mi neprislo.
 

DeletedUser

Hosť
Ak ti to neukáže v hre tak sa znova prihlás a ukáže ti to Oznam. Ak nie tak je chyba.
 

DeletedUser158

Hosť
neukazalo mi to ani po viacerych refreshoch, takze to bude asi chyba
 

DeletedUser98

Hosť
v hre nesprávne ukazuje oznamy o plienení. ked ťa niekto napadne tak ti hneď napíše aj správu o vyplienení hoci hráč ťa hneď vyplieniť nemusí - ale to ako píšeš nie je tvoj prípad kedže si mal blesk nad budovou. mne sa ale stalo že tieto oznámenia mi prišli aj s pol dňovým odstupom a ja som už dávno mal v danej budove aj ďalších trikrát "zozbieranú úrodu" keď sa mi zobrazil blesk...
je to beta...takéto chyby sú hodne bežné...toto som si ani nevšímal...časom sa to isto odstráni...na anglickej bete po najnovšom update mi už druhý den nejde vyzbierať tovar z výroby ebenu a kozej farmy...časom sa to vychytá
historiu udalostí si môžeš pozrieť v hlavnej budove kde klikneš na "novinky"...nemusíš refreshovať hru...
 

DeletedUser

Hosť
Problém bol zistený, problém je taký, že je chyba v aktualizácii času to znamená, že hráč si myslí, že výrobu ešte nemá dokončenú pritom ju dokončenú má.
 

DeletedUser1967

Hosť
Tak neviem,ale mne to robí už dlhšie. V budove,ktorá nevyrába 2dni,(takže útočník nemá čo zobrať) dám vyrábať o 9:00 a o 10:22 mi napiše že je vyplienená.
Blesk nad budovou mi ukáže len po dokončení výroby,neviem ani dať zrušiť výrobu a dať ju odznova,pretože nevypíše,ktorú budovu mi vyplienili.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore