počet hráčov na kontinente

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser26

Hosť
ubúdajú mi hráči na kontinente

v piatok po update bolo 21, včera 20 a dnes len 19

nemám screen, lebo ešte včera som si myslela, že som v piatok zle pozrela, ale asi nie, keďže zas jeden ubudol
 

DeletedUser28

Hosť
na mojom kontinente su len 11 a podla mna su to vsetci aktivny hraci a preto sa tazko dostaneme dalej nakolo chybaju "suroviny", ktore si nie vsetci vedia zabezpecit a to je skoda :(
 

DeletedUser26

Hosť
len bug je v tom, že sa to malo prepočítavať raz za týždeň a pospájať kontinenty...preto to píšem do bugov :)
 

DeletedUser16

Hosť
Ahoj, spojení mělo proběhnout až s nejbližším pondělí, tzn. zítra by se mělo dát vše do pořádku. Ti, kteří zmizeli, byli pravděpodobně označeni za neaktivní hráče, takže toto bych jako bug určitě nebral.
 

DeletedUser26

Hosť
ja viem, ale každý deň to prepočíta? každý deň mám totiž iný počet...to, že zmizli neaktívni je asi jasné každému :)

Edit: už ich mám zase 20...asi sa niekto po dlhej dobe pozrel :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Takze by to pravdepodobne mohlo pridavat hracov kontinentu ktori sa prihlasili a boli predtym oznaceni ako neaktivni, a naopak ti ktori presvihnu dobu neprihlasenia zase zmiznu ako neprihlaseni. To som nemyslel ako fakt, len ako moznu alternativu...
 

DeletedUser26

Hosť
a už ich mám zase 21...no som zvedavá zajtra...možno po zlúčení sa to nejak ustáli, keď bude 80 napevno
 

DeletedUser98

Hosť
tiež mám rovnaký počet...ani neviem kde som postoval presne tento istý problém. kedže dnes končili pvp turnaje tak som si chcel uchmatnúť nejaké medaily a zistil som že po pár súbojoch nemám proti komu bojovať:)). no popravde som naozaj veeeľmi zvedavý či sa im zajtra nezrúti server kedže ráno má prebehnúť prvé prerozdelenie hráčov na kontinenty... je to aj celkom sranda totok sledovať čo sa to tu deje:)).
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore