• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

Podpora pre cechovu sutaz

RivenouSK

Nový člen
Ahoj! v nasom cechu by som chcel zorganizovat sutaz o diamanty, body a pripadne plusko. Zaujimalo by ma ci je nejaka forma darovania hracovi tieto veci...Samozrejme by to slo z mojho "vrecka". Sutaz by bola pod mojou zastitou a pod nasim cech majstrom... priebeh a pravidla sutaze si urcime my , len by som potreboval vediet ci je taka moznost presunut z jednoho uctu na druhy/resp darovat ako nejaky gift code alebo nieco take. Dakujem. ...kompetentny nech sa mi prosim ozve aj do sukromnej spravy
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Prevody budov, bodov výskumu alebo akýchkoľvek položiek z inventára, či diamantov na iné účty nie sú možné a taktiež v hre nie je možnosť vloženia darčekových kódov. Jediná možnosť získania diamantov alebo balíčka Forge plus je teda len uskutočnený nákup na danom účte.
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
To s ochotou nič nemá, neumožňuje to samotná hra a pravidlá sú v tomto tiež jasné.
 

Slovien Venet

Aktívny člen
Prevody budov, bodov výskumu alebo akýchkoľvek položiek z inventára, či diamantov na iné účty nie sú možné a taktiež v hre nie je možnosť vloženia darčekových kódov. Jediná možnosť získania diamantov alebo balíčka Forge plus je teda len uskutočnený nákup na danom účte.
Jediným riešením je rozšíriť Predajcu starožitností na úrovni cechu. Princíp výmeny a dražby sa zachová ako je doposiaľ.
 

Rhando

Aktívny člen
Jediným riešením je rozšíriť Predajcu starožitností na úrovni cechu. Princíp výmeny a dražby sa zachová ako je doposiaľ.
A aký by potom malo zmysel rozširovať to na úroveň cechu, keď pôvodný princíp starožitníka chceš zachovať ( starožitník totiž nefunguje na princípe že by si si kupoval to čo hráči predávajú ;) )
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Ahoj! v nasom cechu by som chcel zorganizovat sutaz o diamanty, body a pripadne plusko. Zaujimalo by ma ci je nejaka forma darovania hracovi tieto veci...Samozrejme by to slo z mojho "vrecka". Sutaz by bola pod mojou zastitou a pod nasim cech majstrom... priebeh a pravidla sutaze si urcime my , len by som potreboval vediet ci je taka moznost presunut z jednoho uctu na druhy/resp darovat ako nejaky gift code alebo nieco take. Dakujem. ...kompetentny nech sa mi prosim ozve aj do sukromnej spravy

Ešte som sa na to opäť pýtal v InnoGames a možno by sa dalo niečo vymyslieť. Keď tak, napíš nám ticket na hernú podporu o čom by tá súťaž mala byť (stačí zhruba) a aké konkrétne odmeny by si chcel spoluhráčom v cechu dať a uvidíme, čo sa podarí.
 
Hore