• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

Diskusia Pokec o všetkom

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Poďte si pokecať o FoE, či len tak.

Ako sa máte? :)
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Žeby sa konečne pohli ľady?

To vieš, globálne oteplovanie, aj tie ladovce sa roztápajú a pohybujú :D

ake mas kompetencie Blau?

Mám ich kompetentne kompetentné (také isté, ako moji predchodcovia) :)

vitaj...
konečne tu niekto je na koho sa dá obrátiť... :) držím ti palce...

Ďakujem :)

Akurát len poprosím o strpenie, kým sa mi všetko podarí dať do takého funkčného stavu, aby sa za to nemusel nik hanbiť, ešte to nejaký čas potrvá.
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Jarná herná udalosť sa pomaličky blíži, tešíte sa? Snáď sa vám bude viac páčiť ako ten nešťastný karneval, ktorý nebol veľmi populárny :)
 

DeletedUser2939

Hosť
ten karneval bol nejak pod pas , tento event bol jediny co sa my hnusil . spravyl som vsetko zato aby som ziskal vsetky budovy a aktualizacie a pouzil som aj drahe diamanty a nepodarilo sa . prkilad - za jednu aktualizaciu co som potrboval som pouzil 6000 bodov a nic (O: . ale jarny event sa my stale pacil , uvydime hmm
 

DeletedUser2939

Hosť
mno a druha vec , tesim sa ze uz tu niekto je , ako ze ty comunity manager . a dufam ze tu budes aspon tak dlho ako ja (O: ja sa pamatam odkedy to hram tak ty si 4 v poradi (O:. a tuto nebol nikto mesiace , nieco strasne pffff , dufam ze sa to uz zmeni , drzim palce .
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Áno, už vo štvrtok si budete môcť zaskákať cez rybník :)

Samozrejme budú aj nejaké súťaže o lampáše a tak :)
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Trošku som poupratoval fórum, zmizlo zopár nepotrebných sekcií, boli doplnené popisy a iné drobnosti ;)
Premenoval som aj hostinec "Starého pútnika" na Hostinec priateľov, ak chcete, môžete navrhnúť nejaký lepší názov a môžem to pozmeniť :)
V budúcnosti môžete na fóre očakávať ďalšie zmeny, práce je tu ešte dosť a veľa tu toho chýba, chcel by som napr. doplniť pre vás aj "ranky" (hodnosti na fóre, podľa počtu príspevkov), môžeme si k tomu neskôr spraviť aj súťaž.

Ak máte nejaké návrhy, čo by sa na fóre dalo zlepšiť, rád si ich prečítam :)
 

DeletedUser6976

Hosť
Poďte si pokecať o FoE, či len tak.

Ako sa máte? :)
Keby som do predu vedel že hračovi Tibo se nedá verit tak dobre nemám rád ludi čo nedržia sliby a drúha vec pratele si vyberam podla toho ako sa chovaju nemám rád ludi pošlu žadost do pratel ani správe ani ahoj a podobneje to neslušne najviac ludi čo se chovaju ako namyslenci nepoznáju čest slovom podstatou živote kto nedrži slib nemá u pratel čo hládat je to iste ako keby sme dali realne život zachránar by povedal pridem ale by neprišiel nechal by vás tam nech si zavolate inu zachránu službu takove jednani nemá premna potencial .Nech nečak že takovým pomožem se nekam dostat či študovat psychologiu na to si hládate odpovede inde mna to nezaujma ten čo nedržuje slib ume nemá vyznám ,

Ešte jedna maličkost pokial vaša aliancia nemá spojenctvi smoji ja si vás rozhodne do pratel nebudu davat je riskatne pokia se chystate zradit moji dvôveru je na50% na 50% že ste čestný ....
 

DeletedUser6741

Hosť
Čauko,
chcel by som sa spýtať, že FoE zvykne na maily posielať nejaké odmeny pri eventoch či také niečo. Kde sa dá prihlásiť či niečo podobné, aby som mohol aj ja dostávať nejaké tie odmeny.
Ďakujem.
 

juri01

Aktívny člen
Čauko,
chcel by som sa spýtať, že FoE zvykne na maily posielať nejaké odmeny pri eventoch či také niečo. Kde sa dá prihlásiť či niečo podobné, aby som mohol aj ja dostávať nejaké tie odmeny.
Ďakujem.
Na začiatku každého eventu posielajú newsletter a tam je zvyčajne nejaký darček. Chodí to na e-mail, ktorý si zadal pri registrácii vo FoE. Ak ho nemáš nastavený, tak skús ho zadať v nastaveniach hry v profile. Ak by bol problém, píš na hernú podporu.
 

DeletedUser6741

Hosť
Ano o ten newsletter mi ide, ale na mail mi ziaden nechodi. Kolega s cechu hovoril nieco take, ze raz nieco odskrtol na facebooku a odvtedy mu chudi newsletter na mail. To som chcel vediet, ze co sa tam odskrta a kde to najst.
Dakujem.
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Ak chcete dostávať takéto emaily, je treba si to povoliť. Môžete tak spraviť, ak v aplikácii ťuknete na "Nástroje" v spodnej lište a potom ťuknete na možnosť "Využívanie údajov" (Spravujte si preferencie súvisiace s kontaktmi a spôsob ukladania a manipulácie s vašimi údajmi).

Po ťuknutí na túto možnosť sa vám otvorí nové okno, kde treba mať zaškrtnutú možnosti "Dostávajte e-maily o herných udalostiach, novinkách či ponukách, rovnako ako informácie o novinkách z našich ďalších hier" a "Dostávajte upozornenia do vášho mobilného zariadenia o herných udalostiach, novinkách či ponukách".

akodostavatnewsletter.jpg


Po zaškrtnutí políčok treba kliknúť na "Uložiť preferencie".
 
Hore