Diskusia Pokec o všetkom

faramir

Člen
chcel by som vyjadriť prosbu, aby niekto apeloval z herného tímu vývojárom, aby sa konečne spamätali pri tých eventoch.
hrajem na teste a posledné 2 eventy, pečenie a halowin sú totálne prepadáky čo sa týka hlavnej budovy ako aj šance získať dennú cenu. a nikomu netreba pripomenúť aká skvelá budova bola pri halowine minulý rok.
7 sád nástrojov a padlo mi len 3 či 4 sady domu hrôzy.
to že tekvic je neporovnateľne menej ako minulý rok a šanca získať dennú cenu je lotéria.
to ani diamanty sa neoplatí do toho odpadkového eventu investovať
čiže ak by niekto vedel apelovať na vyvojarov, aby niečo s tým spravili.
ďakujem
 

Rhando

Aktívny člen
Ja mám ešte starého, pravdepodobne to je ešte len vo fáze testovania, keď to niektorým hráčom sprístupnia a ostatný si musia počkať. Napríklad ja som mal k dispozícii možnosť nakupovať Body Výskumu aj v balíčkoch za mince a iný to nemali. Inak tá zmena bude trvalá a súvisí to s plánovanou aktualizáciou Denných Výziev, na ktorej Innogames pracuje už niekoľko mesiacov, okrem vizuálnych vylepšení pribudne aj možnosť si vymeniť niektoré zo zadaní v rámci dennej výzvy, podobne ako to je pri denných odmenách v eventoch.

Edit: Blau, môžeš poslať vývojárom spätnú väzbu, že ten ich nový balíček Forge Plus je pekný prepadák. Platiť 30 € za túto ... a navyše len na 28 dní fakt neplánujem, ak je toto ich predstava prémiových funkcii, tak je to skutočne smutné. Možno keby sa dali jednotlivé časti kúpiť samostatne, tak veľmi neochotne by som možno aj uvažoval o tom "Väčšiom úložisku pre Body Výskumu", ale takto teda fakt nie :) Bohate mi postačia diamanty, ktoré si viem nafarmiť aj zadarmo.

1646760695683.png
 
Naposledy upravené :

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Jedná sa najskôr o skúšanie niektorých pripravovaných funkcií na vzorke hráčov za účelom získania spätnej väzby. Tvorcovia hry neustále pracujú na zlepšovaní hry a robia veľa úprav zameraných na zlepšenie celkového zážitku z hry. Niekedy sa tieto zmeny dotýkajú dostupnosti určitých častí hry alebo spôsobu, akým fungujú. To znamená, že niekedy môžu byť medzi účtami v rôznych aspektoch hry malé rozdiely. Tieto rozdiely bývajú dočasné a nakoniec sa vyrovnajú. Zdá sa, že je to tak aj v tejto situácii.

Čo sa týka ceny za balíček, to si stanovuje výlučne InnoGames. Náš tím im k tomu môže tak maximálne preposlať spätnú väzbu od vás hráčov.
 

aso8

Nový člen
Prešiel mesiac od posledného príspevku, tak by som rád vedel, kedy to plánujú zaviesť do hry pre všetkých. Kolega tu v robote si môže meniť denné úlohy keď mu nevyhovujú a neskutočne nás všetkých nasiera, keď nám otŕča ten telefón pod nos, lebo my kvôli vyjednávaniu na mape alebo nezmyselnému počtu nezmyselných prác niektoré dni sme mimo možnosť splniť.
 

TycoonBA

Nový člen
..videli ste noveho Aquamena? dost smutne ze marvel/DC musi vykradat hru FoE..vedia o tom vo FoE, alebo im to sami poradili??..... ale nastastie trafili aj dobu a prostredie oceanu :) tiez tam maju Orichalkum.. nebezpecne palivo vhodne na nicenie Zeme.
...asi ho tu v hre tiez prestanem tazit.. co ak ho niekto zneuzije.. :)
 
Hore