Diskusia Pokec o všetkom

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Veru, riadne sneží. Aj včera aj dnes.

Už síce nesneží, ale zase začalo fúkať :D

blau a ty na ktorom svete hráš? :D (Sorry ak je to príliš osobná otázka)

Účty mám v každom svete, ale v žiadnom nehrám v tom pravom slova zmysle. Sú to také moje testovacie účty. Je to tak preto, aby ma nikto nemohol obviniť z nejakého nadržiavania hráčom.

A ako vznikli vaše prezývky? :)
 

stalinator

Nový člen
tak že ma zaujíma druha svetová a Stalin bol diktátor(alebo niečo také v Rusku) počas druhej svetovej vojny a meno Stalin bolo obsadene
 

Rhando

Aktívny člen
Rhando sa volal môj prvý Death Knight v hre World of Warcraft, vznikol cez generátor náhodných mien, nakoľko sa mi vtedy nechcelo trápiť s vymýšľaním mena.
 

Federal

Člen
moja prezývka vznikla keď sa rozdeľovalo Československo , tak som bol proti tomu a chcel som aby zostal Federatívny štát , práve som sa vrátil z vojenčiny z Čiech a mal som tam veľa kamarátov... a od vtedy som Federal... :p
 

PánTapeta

Nový člen
Moja prezývka vznikla veľmi zaujímavo. Keď som bol menší pozerával som jednu rozprávku (viem že to znie trochu trápne ale pýtal si sa ako vznikla moja prezývka ). A v tej rozprávke boli pán a páni tapetovci. Vtedy mi to prišlo veľmi smiešne.
No a potom keď som bol o niečo väčší, brat začal hrať foe. Tak som sa rozhodol že by som išiel do toho. Bolo len pár dní do konca letných prázdnin a my sme rozmýšlali, nooo ako sa budem volať?! A potom to prišlo, veď pán tapeta, hehehe. Tak som sa tak nazval. Aj tie písmená som náročky urobil tak aby to vyzeralo pekne. No a odvtedy, som PánTapeta. Je neuveriteľné kolko vecí som už za ten čas zažil vo foe. :D Už je to niekolko rokov, no stále spomínam na tie krásne časy ked som sa tešil že som dosiahol dobu železnú alebo ked som staval dlhý dom. ❤
 
Hore