pomoc s prihlasenim

DeletedUser5670

Hosť
Zdravím jeden člen cechu čaká už asi 3 mesiace od podpory na pomoc a nejak sa mu jej nedostáva vie to tu niekto poriešti?
Nevie sa prihlásiť. Chceli sme zresetovať heslo a mail len vytvorili novy svet s iným mestom a nikom prihlasuje sa zatiaľ cez FB ale tým pádom nemôže hrať CVC.
Ďakujeme za urgent alebo inú pomoc.
 

DeletedUser5954

Hosť
Zdravím jeden člen cechu čaká už asi 3 mesiace od podpory na pomoc a nejak sa mu jej nedostáva vie to tu niekto poriešti?
Nevie sa prihlásiť. Chceli sme zresetovať heslo a mail len vytvorili novy svet s iným mestom a nikom prihlasuje sa zatiaľ cez FB ale tým pádom nemôže hrať CVC.
Ďakujeme za urgent alebo inú pomoc.


Pochopil som tak že hru si ,,spojil,, s FB. Nevidím zatiaľ žiadny problém,prihlasuje sa cez mobil tam CvC hrať nemôže to je jasné. A cez PC sa prihlásiť dá taktiež normálne aj keď je ,,prepojený,, s FB.

V čom je konkrétnejšie problém?

Ešte doplním ,,obnoviť heslo,, si môže priamo tu. Viď nižšie.

EsIk.png
 

DeletedUser5670

Hosť
V tom že mu nefungovalo prihlásenie a požiadal o nove heslo po určitej dobe mu vyhoveli ale s tím že mal úplne iný svet aj s nikom-menom.
A cvc hráme vsetci cez puffin na mobiloch.
Tak som to riešil s Winy a pred týždňom ma pochopil čo treba a doteraz sa neozval.
 

DeletedUser5954

Hosť
V tom že mu nefungovalo prihlásenie a požiadal o nove heslo po určitej dobe mu vyhoveli ale s tím že mal úplne iný svet aj s nikom-menom.
A cvc hráme vsetci cez puffin na mobiloch.
Tak som to riešil s Winy a pred týždňom ma pochopil čo treba a doteraz sa neozval.


Napíš mi v hre. (Bude to jednoduchšie) Som na všetkých svetoch tak si vyber kde.
 

DeletedUser5670

Hosť
Dostaneme už normálnu odpoveď. Či už nik nerobí podporu?
 
Hore