Pozvať priateľa...

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser111

Hosť
Ahoj, čo prosím znamená hláška "Hráča 80 ste už pozvali medzi svojich priateľov" ?? Aj keď je fakt, že som hráča, nie Hráča 80, ale hráča XY, už pozvala a nie jeden x, ale niekoľko x a niekoľkými spôsobmi (cez ponuku avatar-u aj cez ponuku Pozvať (vpravo dole), stále sa do spolku mojich priateľov nedostal. V čom je problém?
Ďakujem za vysvetlenie :D
 

DeletedUser4788

Hosť
asi to bude ze si dosiahla limit ( tusim 80 priatelov ) teraz si on jedine teba moze pridat ( cize ostatni si ta mozu pridat ) a ty nie ...
Co viem jedine hracku pekelnicka ( na C-svete ) si nikto nemoze pridat - ze vraj dosiahol sa max pocet priatelov ...:confused:
 

DeletedUser111

Hosť
No myslela som si to aj ja, lenže ja mám priateľov 117 a mala som ich viac. Pár som ich prepustila v nádeji, že sa niečo zmení a budem môcť pozvať niekoho ale nie, nedá sa...
Každopádne ďakujem ...
 

DeletedUser4974

Hosť
Môže byť, že ty si ho síce pozvala, ale on žiadosť neprijal a ani ju nevymazal. Niečo ako na FB žiadosť o priateľstvo bola odoslaná - no nie akceptovaná ani nevymazaná.
 

DeletedUser111

Hosť
No neviem, či je to tento prípad, dotyčný sa snažil poslať pozvánku mne a ani jemu to nejde. Tá istá hláška..."Hráča 80 ste už pozvali medzi svojich priateľov". Prispievala som mu na BB a teraz nemôžem ani on mne, preto ma to tak zaujíma :) (Zmenilo sa iba to, že vystúpil z nášho cechu... tam sme nemuseli byť priatelia, FB sa dalo prispievať)
 

DeletedUser111

Hosť
Ahoj, čo prosím znamená hláška "Hráča 80 ste už pozvali medzi svojich priateľov" ?? Aj keď je fakt, že som hráča, nie Hráča 80, ale hráča XY, už pozvala a nie jeden x, ale niekoľko x a niekoľkými spôsobmi (cez ponuku avatar-u aj cez ponuku Pozvať (vpravo dole), stále sa do spolku mojich priateľov nedostal. V čom je problém?
Ďakujem za vysvetlenie :D
 

DeletedUser111

Hosť
Takže pôvodná hláška : "Hráča 80 ste už pozvali medzi svojich priateľov" sa po diskusii s podporou zmenila na "Už ste pozvali 80 hráčov medzi svojich priateľov", to už akú takú logiku má, ale nechápem prečo už NIKDY? nemôžem nikoho pozvať ako priateľa. To už akosi logiku nemá. Môže ma pozvať ON, ale ak aj ON už pozval 80 - tich, tak mám smolu. Pritom mám priateľov cca 130 a môžem ich mať nekonečné množstvo, ale iba ak budú mať záujem o priateľstvo oni. :p
Nepríde Vám to nezmyselné? Ak v tom niekto zmysel vidí, poprosím vysvetliť.
 

DeletedUser1834

Hosť
Vysvetlenie je prozaicke a kedze Hitzone si dava s komentom nacas, snad odpoved z Ciudad Perdida bude dostacujuca .)
Napad co v hlave toho koho vzisiel mat iv gamese priatelov sa inspiroval vlastnou skusenostou.
S pociatku ich (kvazi priatelov) mal neurekom ...
... ako ty este stale na pomery nezvyklo 120.
Casom az prehodnotil ci splnaju kriteria "ozajstneho Priatelstva" alebo len znameho, pristupilo sa k maximalnemu poctu 80.ks
Ak sa vezme v uvahu ze v roku 2013 zilo na Zemi asi 7,125 miliard ludi je to cisielko male. Ale az bude ktos o Priatela pozadovat surne pomoc nezistnu je to cisielko troska nadsadene.

Maly pokus nezaskodi:
schvalne si Nickol od vsetkych co mas v priatelstve poziadaj o nejaku sluzbicku.
Kolko sa ti ich ozve este v ten den a kolky bez okolkov pomozu ?


Najhoršie klamstvo je od priateľa, lebo to dokáže aj zabiť.
(Miroslav schlesinger)

Priateľstvo jedného múdreho je lepšie než priateľstvo všetkých nerozumných.
(Démokritos)

Najväčšie šťastie, ktoré ťa môže stretnúť, je to, že si nájdeš oddaného priateľa. Toto bohatstvo však môžeš uchrániť len tým, že si tento poklad ukryješ v srdci a budeš si ho vážiť viac ako vlastný život.
(Konfucius)

Na svete sú tri druhy priateľov. Tí, ktorí vás majú radi, tí, ktorým ste ľahostajní a tí, ktorí vás nenávidia.
(Nicolas Chamfort)

atd.
Myslis ze ak by vsetcia 120 priatelia ta oklamali mavla bys len rukou napadnutou leprou ?
 

DeletedUser111

Hosť
Ďakujem za odpoveď aj za krásne, poučné výroky o priateľstvách..
V tejto hre treba hovoriť o "priateľstve" v úplne iných súvislostiach a možno aj zištných...Žiadne z nich sa nemôžu porovnávať s ozajstným priateľstvom (takmer žiadne :). V mojom prípade ide čiste o logiku, ktorú akosi nechápem. Už som spomenula, že môj bývalý cechový šéf, s ktorým som zakladala cech sa rozhodol vystúpiť, okolnosti a dôvody nie sú v tejto chvíli dôležité. Ponuka na priateľstvo z jeho strany neprešla, lebo zjavne dal už 80 ponúk ?! a to isté z mojej strany. Nie som si vedomá, myslím tých 80 daných ponúk, ale iné vysvetlenie nie je, tak o.k.., ale že s týmto hráčom už nemôžem byť ďalej priateľ v rámci FoE ma dosť vyvádza z miery a nechápem, čo tým tím tvorcov sleduje. ? :(
Takže nie ani o priateľstve ale o zámere, ako takom.. 80 pozvať a dosť !!! ? Všetky FB, ktoré som mu dala do BB sú beznádejne stratené, samozrejme obojstranne...
Toľko na vysvetlenie
 

DeletedUser111

Hosť
... a ešte info v tejto súvislosti. 80 a dosť je počet, ktorý je nastavený v rámci naprogramovania a bolo by ho obtiažne meniť... toľko vysvetlenie zo strany tvorcov hry :) Takže ak niekto pozval už 80 nemá šancu pozvať takého hráča, ktorý pozval už tiež 80 hráčov a to NIKDY :rolleyes:
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore