• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

Prečo sa zber z Oblúka neráta do úloh?

Steevee

Nový člen
Viete mi povedat preco sa zber tovaru pre cech z Obluka nerata do uloh?

Ak mam nejaku ulohu, v ktorej je: Darujte xy tovaru pre pokladnu cechu, tak pri zbere z Obluka tam nic nezarata. Z inych budov to funguje.
 

Terrorscream

Nový člen
On to skôr myslel tak, že ak má úlohu darovať nejaké tovary do pokladnice cechu tak si myslí, že tento účel plní aj zber z oblúka, lebo z neho automaticky idú tovary do pokladne cechu. Odpoveď znie, bohužiaľ nefunguje to tak, musíš ísť do políčka cechové vojny tam si nakliknúť hore v pravom rohu svoj cech pokladnica a manuálne tam darovať tie tovary ;)
 

Steevee

Nový člen
On to skôr myslel tak, že ak má úlohu darovať nejaké tovary do pokladnice cechu tak si myslí, že tento účel plní aj zber z oblúka, lebo z neho automaticky idú tovary do pokladne cechu. Odpoveď z⁷nie, bohužiaľ nefunguje to tak, musíš ísť do políčka cechové vojny tam si nakliknúť hore v pravom rohu svoj cech pokladnica a manuálne tam darovať tie tovary ;)

Presne tak som to myslel

A preto aj ta otazka.
Preco to nefunguje iba pri Obluku ?

V com je iny Obluk oproti inym budovam, ktore produkuju tovar pre cech (napr. Socha cti, Vzducholod, Hvezdaren...) ?

Ak uz ten tovar raz vyprodukujem a pozbieram malo by to fungovat pre vsetky budovy bez rozdielu...
 

Rhando

Aktívny člen
Steevee mám taký pocit, že tá úloha neplatí na zber z Veľkolepých Budov, takže ani Oblúk, ani Hvezdáreň, ani Atómium ti to nezaráta.
Socha Cti a Vzducholoď sú Špeciálne Budovy a tie zaráta.
 
Hore