Prečo som nedostal odmenu za dokončenie VB?

Zdar , vie mi niekto poradiť prečo som nedostal (6 medailí a 1 plan ) ako odmenu za dokončenie VB keď som sa umiestnil na 5 tom mieste?
Vopred ďakujem.Hystoria udalosti.png
 

DeletedUser1834

Hosť
No Problemo ...
info z radnice zes ziskal odmenu a teraz citujem:
Pomohli ste hráčovi Imperator. dosiahnut uroven 5 ...

a druha kartinka co davas je z hradu Castel del Monte a odmena patriaca pre uroven 6.lv
BUd sa preklikas do Vs-ky daneho hraca na svete Dinegu a myska ti prezradi pri tvojom mene na 5lv velkolepej stavby aku odmenu zes dostal :eek:
( Odmena pokial nemas pri svojom mene ako prispievatel je holub na streche a ty nemas prak s kamienkami).

BUd sa ta preklikas a ociska vypulis alebo mi budes musiet verit :p
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5138

Hosť
co tak si to prve overit, predtym ako tu tresnete veci, ze castle nedava odmeny na 5.mieste? dava ich uz od prvej urovne
@3lackghost ako si zistil, ze si nedostal ziadnu odmenu? pokial si bol online v momente, ked tu uroven ukoncil, tak ti musela zacat blikat ikonka inventara, nie vzdy si to vsimnes, alebo potom treba nieco otvorit (mapu, expediciu, etc.) a hned zavriet a vyskoci ti to okienko s odmenou
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Niekedy sa môže stať, že sa nezobrazí okno s informáciou o odmene alebo to hráč rýchlo odklikne, odmena sa však pripíše na účet.
 

DeletedUser1834

Hosť
A kedze v radnici zaznam mas tuna vidis zes naozaj bol na odmenenom 5 mieste.
Kebys si spravil screen planikov ktores mal v hrsti isto bys po skonceni lc Vs-ky skonstatoval ze odmena bola udelena .)
Tymto dakujem hracovi "plavec13" za dodanie screenu

iIbQyhnoQSi5ff0_GQyjtw.jpg
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore