Prehľad budov

DeletedUser

Hosť
Ahojte, po celo poobednajšom prekladaní, kontrolovaní údajov, prepisovaní a vylepšovaní vám konečne prikladám slovenskú verziu prehľadu všetkých budov v hre :D Budovy sú rozdelene do 6 kategórií - Obytné budovy, Výrobné budovy, Budovy s tovarom, Kultúrne budovy, Výzdoby a cesty, Vojenské budovy. Oproti anglickej verzii, čo pridal hráč Cleve tu sa líšia tým, že sú tam opravené nejaké chybné údaje, niektoré sú mierne prerobené a vylepšené.

A už samotné tabuľky:

info-obytne-budovy.png

info-vyrobne-budovy.png

info-budovy-s-tovarom.png

info-kulturne-budovy.png

info-vyzdoby-a-cesty.png

info-vojenske-budovy.png

Chcem vás takisto požiadať, aby ak nájdete nejakú nezrovnalosť, chybu alebo údaj z tabuľky sa nezhoduje s vašim údajom z hry, poprípade chcete niečo doplniť, aby ste to OSCEENOVALI (ak nepriložíte screen, nemusím vám, bohužiaľ, veriť :D ) a hodili to tu. Ja to potom dodatočne upravím a dodám. Dopĺňať treba hlavne pri Vojenských budovách, preto ak chcete priložiť aj vy ruku k dielu, nech sa páči. Základ je však ten screen.

Taktiež, ak by ste mali nejaké otázky k tabuľkám, pýtajte sa. Dúfam, že vám to pomôže :)

jointY
Úprava: Korektúra gramatiky a diakritiky, nahranie nadhľadov na funkčný upload server, pridanie spojlérov (Jooguda, 28.3.2017)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
ja som presne to iste to čo on urobil len svoje a už som to chcel uverejniť keď čítam že už je:D
 

DeletedUser2049

Hosť
Aha,pri tvojej vtipnej nálade skoro v každom príspevku,som nevedel na čom som a na čo konkrétne narážaš,teraz to už viem...konečne!
 

DeletedUser2049

Hosť
Gratulujem si k tomuto úspechu...vďaka...vďaka...dobre,to už stačilo...
 

DeletedUser2049

Hosť
Ja sa radšej povenujem priateľke,ak ti to teda nebude vadiť. Bude?
 

DeletedUser

Hosť
ne nebude, ale keď sa budeme naháňať že kto napíše viac tak sa jej venovať nebudeš:D
 

DeletedUser

Hosť
Pánové klid, nespamujte to tady jointymu.

Pro pokec máte Hostinec U Mauriho, tak běžte tam...
 
Hore