• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

Prehľad budov

DeletedUser1860

Hosť
srdecna vdaka velmi mi to pomaha toto som potreboval skvela praca :D
 

DeletedUser

Hosť
Nemáte aj prehľad o tom, ktorá budova vyrobí koľko tovaru za časovú jednotku(4hod)? Lebo šperkov sa napríklad vyrobí 10za 4hod, ale povedzme ebenu len 1.
 

DeletedUser2571

Hosť
Ano záleží od toho či máš na svojej vlastnej mapke sveta zdroje surovín, s ktorých sa tovary vyrábajú. To znamená ak máš drahokamy už odomknuté na mape môžeš z nich vyrábať vo veľkom šperky. Ale ak nemáš ešte odomknutý ebenový les, môžeš si dovoliť robiť eben len po troche. Tak to platí aj s ostatnými tovarmi.
 

maximax

Nový člen
jointY,
Ako to je, že za mnohoposchodovom dome, keď ho vyskúmaš za 600€, potom za stavbu každého domu už neplatíš, alebo neplatíš okrem tých 600 už nič viac len za výskum, a potom už za každý dom 900/3300?
 

DeletedUser

Hosť
bože ... za odomknutie VÝSKUMU zaplatíš 600diamantov , nie eur ... za STAVBU domu platíš vždy 900zlata a 3300 kladiviek(zásob)
 

DeletedUser

Hosť
No ja keď som bol v tej dobe som chcel to kúpiť ale skôr som počkal na tú budovu a potom som tie staval. Dobre že to už nie je vo výskumoch.
 

DeletedUser

Hosť
nazdar...vdaka za skvelu tabulku...mam jednu otazku....ak som nepostavil vinicu v dobe bronzovej a uz som v dobe zeleznej...nemam uz sancu ju postavit???potrebujem hrozno na odomknutie novej technologie a nemam ho ako vyprodukovat teraz :-( mas nejake riesenie???
 

DeletedUser

Hosť
Samozřejmě, že tu budovu můžeš postavit. A nebo můžeš zkusit pomocí obchodu Hrozno získat.
 

DeletedUser

Hosť
Ahoj nevies mi povedat preco nemam vo vyrobnych budovach vinicu???a uz som v dobe zeleznej??
 

DeletedUser2852

Hosť
A máš naozaj vinicu (konkrétne "Pestovanie" - výskum vinice a farbiva v dobe bronzovej) vyskúmanú?
 

DeletedUser3222

Hosť
Aj ja som mal Vinicu. Len som ju zbural a postavil si Mramor
 

DeletedUser6178

Hosť
JointY dik za dobrú prácu. Začal som to akurát hrať, dobre to pomáha plánovať si výstavbu.
Je tam menšia nepresnosť v obytných budovách, a síce, čo máš označené ako chata, ja mám ako "dlhý dom", a budova chata má iné parametre. Iné druhy budov som zatiaľ nepozeral, keďže som len na začiatku. Screeny na mobile neviem robiť, sorry.
 

DeletedUser5683

Hosť
JointY nebol na fóre od roku 2012 a určite sa názvy budov a ich hodnoty za 5 rokov menili. Ak bude záujem, môžem tieto tabuľky aktualizovať.
 
Hore