• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

Nahlásené Prepínanie panelov pomoci

Pagy999

Nový člen
Dobrý deň ak nechám zapnutý panel susedskí pomocníci či už vysunutý alebo schovaný a preskočím do prístavu, expedície alebo CB a po návrate sa už nedá prepínať medzi týmito panelmy, zostane tam zobrazený vždy panel susedskí pomocníci. Do poriadku sa to dá až po reštarte hry. Až potom sa dá prepínať medzi panelmy.
 

Pagy999

Nový člen
+ som si všimol že pri pomoci jedným klikom tak keď mám dennú úlohu motivovať/vylepšiť xy budov tak nezapíše každú motiváciu: dám vylepšiť/motivovať 60 susedov, ale do úlohy my zapíše že som vylepšil/motivoval len 30
 

KOFE

Aktívny člen
+ som si všimol že pri pomoci jedným klikom tak keď mám dennú úlohu motivovať/vylepšiť xy budov tak nezapíše každú motiváciu: dám vylepšiť/motivovať 60 susedov, ale do úlohy my zapíše že som vylepšil/motivoval len 30
Ak nieje co motivovat, tak ti to nezapise. Toto nieje chyba.
 

ajja

Člen
+ som si všimol že pri pomoci jedným klikom tak keď mám dennú úlohu motivovať/vylepšiť xy budov tak nezapíše každú motiváciu: dám vylepšiť/motivovať 60 susedov, ale do úlohy my zapíše že som vylepšil/motivoval len 30
Pokus sa uplatní aj vtedy, ak v meste nie je možné vykonať motiváciu, čiže ak sú všetky budovy motivované.
 

Pagy999

Nový člen
ked davam rucne kazdemu pomoc zvlast tak my zapise kazdy jeden klik na pomoc ci uz to je zdokonalenie alebo motivacia a ked ukaze ze je mozna pomoc 50/50 tak po kliknuti na pomoct by som cakal ze my zapise 50 x ak treba, ale v poriadku ked to chyba nieje tak berem
 

ajja

Člen
ked davam rucne kazdemu pomoc zvlast tak my zapise kazdy jeden klik na pomoc ci uz to je zdokonalenie alebo motivacia a ked ukaze ze je mozna pomoc 50/50 tak po kliknuti na pomoct by som cakal ze my zapise 50 x ak treba, ale v poriadku ked to chyba nieje tak berem
Tento nedostatok, je tu čo si pamätám a nik s tým nič nerobil. Mohli by sa počítať pokusy na motiváciu, aj keď sa motivácia nevykonala z dôvodu, že už niet budov na motiváciu ( všetko je motivované ), alebo blokovať pokus, tak ako je to pri návšteve krčmy.
 
Hore