Nedá sa overiť Problém s eventom a hrou

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

maros1962

Člen
Ahojte, mám dosť veľké problémy s hrou po zavedení posledného eventu. Napr. počas prideľovania bodov v evente do fabriky mi naskočí oznam, že som prešvihol čas hry, kedykoľvek ma vyhodí z hry a samočinne sa obnovuje svet. Nehovoriac o tom, že od začiatku eventu sa mi otvárajú obrazovky nenormálne dlho, napr. otvoriť trh trvá aj pol minúty, tvári sa to,, akoby to bolo zamrznuté. Neviem, či aj ostatným, ale do zavedenia eventu som tieto problémy nemal. Hrám to na PC HP s vysopkou pamäťou, takže to by nemal byť problém. Maroš
 

LinA vzorna

Nový člen
Chyba sa prejavuje rôzne, buď ma to celkom vyhodí, spravidla ale každý krok dlho trvá, zamrzne mi bitka, vyjednávanie, dlho sa naťahujú vlákna v správach a podobne
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Ďakujem za informovanie, hlásili mi to aj iní hráči, preposlal som to už ďalej. Bude to najskôr spôsobené hernou udalosťou Deň sv. Patrika. Nerátajte veľmi s opravou, keďže sa event čoskoro skončí, už sa s tým asi žiaľ nestihne nič spraviť. Po skončení eventu by to malo fungovať opäť normálne. Za nepríjemnosti sa vám ospravedlňujeme.
 

maros1962

Člen
Dnes - po aktualizácii - je to ešte väčšia katastrofa. Len trh sa mi otváral 5 minút, potom to padalo, cechové expedície? jedno vyjednávanie na 6 krát. Ohlasovalo mi to prekročenie času, potom vnútornú chybu, potom nešlo načítať tovar, proste nervy. Zajtra začínajú cechové boje - a to ani nekliknem podľa dneška. Veľké ďakujem môžeš pán Blau citovať autorom hry, ktorí absolútne nezvládli tento event. Mali ho dávno zrušiť, keď ho tak na figu nastavili. Alebo im je to asi aj jedno. Zasa budú umelé rozdiely v hre, medzi hráčmi - a po zajtrajšku aj medzi cechmi. Kto má šťastie , uspeje, kto to hrá na všetkých svetoch - cesta doi blázninca... M.
 

maros1962

Člen
A doplním ešte jeden postreh, ktorý by som bol rád, keby si o tom informoval autorov hry: pri vyjednávaní, ak sa dostanem aj do druhej alebo tretej úrovne, mi zahlási, že prešla doba na vyjednávanie a tovar, ktorý som investoval do predchádzajúcej úrovne vyjednávania sa mi jednoducho nevráti - systém FoE to berie ako moju chybu a takto ma oberá o tovar. Kľudne sa mi môžu autori hry ozvať (anglicky, francúzsky, španielsky, taliansky a nemecky - môžu si bvvybrať, ako chcú komunikovať), lebo takto zdegenerovaný event ešte nebol. Je toho veľa, čo sa chybne vyskytuje v hre. Viem, že môžem počkať na koniec eventu - ale to nie je riešenie - strácam v hre body, cech postavenie, atď. Neviem, koľkí kolegovia doplatili na tento event, ale je dosť asi tých, ktorí nie...
beriem na vedomie ich ospravedlnenie (ale úprimne - čo mám z toho, ak mi zmizol tovar, ak strácam čas, pretože ešte aj otvorenie HS trvá nekonečne dlho a podobne je to z trhom, vývojom, CE, CB, - proste so všetkými situáciami, keď mám otvoriť nové okno), viem, že mi to nikto nevráti - ale nabudúce by si autori mohli overiť, čo vytvorili....
Maroš
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
To záleží od tvorcov hry, ale zvyčajne sa za takéto prípady neposkytuje žiadna kompenzácia. Spomalenie hry je spôsobené kvôli inej chybe, tá nemá súvis s prebiehajúcim eventom, resp. s touto nahlásenou chybou. Mala by byť opravená v nasledujúcej aktualizácii.
 

maros1962

Člen
To spomalenie je až vábavné - teda ak to človek tak chce vidieť... vyjednával som v rámci CB, mal som sťaženie už 15 (po nekonečných minútach), a až vtedy som si všimol, že namiesto 30 bodov provincia vykazuje iba 8.. Systém hry nestíhal ani upravovať počet získaných bodov v provincii napriek spomalenému vyjednávaniu. Až keď som šiel na iný svet a vrátil sa cca- po 20 minútach, bolo všetko ok. to, že to opravia pri najbližšej aktualizácii, je ok, berieme na vedomie, ale podľa mňa by mali čo najskôr urobiť minmoriadnu aktualizáciu, aby hráčom nestrpčovali hru. Šlo by to? M.
 

ajja

Člen
Aktuálne prebiehajúci event "Deň sv. Patrika" je pokazený. Počíta boby nekorektne. Správca festivalu ukladá body podľa správcu lodenice a keď som zrýchlil správcu lodenice, tak sa svojvoľne spomalil správca festivalu (koliesko sa začalo pomalšie otáčať), aj keď jeho úroveň sa nezmenila. Tento stav sledujem pár dní a najprv som si myslel, že som prepracovaný. Teraz som vyhotovil video, je zavesené na ulozto.
Keď som správcu lodenice zdvihol, tak to nebolo poznateľné, lebo body pridávali približne rovnako a presný prírastok sa nedá sledovať. Je možné, že údaje správcu festivalu sa používajú v inom výpočte....
Pôvodný streem videa.

Beží to na Win10 v Google Chrome
 
Naposledy upravené :

maros1962

Člen
Škoda, že v novej aktualizácii neopravili autori zamŕzanie hry... už ma to nebaví... odvčera som došiel o kopec (tisíce ) bodov- už nikoho nemám chuť podporovať - teda dávať body do VB. Prečo? Lebo tento poj...ý (prepáčte za výraz, málokedy ho používam, ale už nemám slušné slová na túti hru - asi je treba skončiť, jeden hráč je pre autorov hry bezvýznamný... im je to už úplne jedno. Sľubujú odstránenie chýb - a aj tak sa nič nedeje... robia si z nás veľkú prdel) - takže: zadám body do VB, odkliknem odoslanie a vtedy hra zamrzne... čuduj sa, človeče, hra za 40 sekúnd oživne, resp. ju resetnem a čo nevidím? Systém mi zoberie nie jeden balík bodov, ale 2x toľko. Odvčera som došiel cca. o 5000 bodov - lebo som si naivne myslel, že sa to nemôže opakovať. Už mám pocit, že tieto chyby sú schválne nastavené. Pán Blau, kompletmne si prelož túto HS a pošli hiore - osvieteným, ale ľahostajným tvorcom hry. M.
 

mimon

Nový člen
skoro pri každej zmene okna či už je to expedícia , usadlosť, cechový boj , druhé kolo bojov ,hostinec , priraďovanie bodov do VB to zamŕza
 

maros1962

Člen
Nie som proti rozširovaniu hey - ale tvorcovia to evidentne nezvládajú... Osobne vydržím nejaký čas bez eventov a budem sa venovať mestečku. Ale tvorcovia chcú zakomponovať už aj kráľovstvo nebeské do hry a - všetko kazia.... sluzšne napíšem. Mohli by si dať chvíľu voľno - je to celé presýtené, a - pokazené.... Ich sľuby majú váhu vrabčieho pierka... Už 6 týždňov čítam sľuby a opsravedlnenia - a realita je taká, že sa nič neopravilo... resp. absolútne čosi nevýznamné... Ak to celé chcú presunúť na mobily, tak nech to povedia priamo... M.
 

PánTapeta

Nový člen
Hmm, zaujímavé že ja mám iba raz-za-čas problém s tým že sa mi občas niečo neprestane načítavať. Počkám 30s a ak sa to stále načítava reloadnem stránku a zas je všetko v poho. A to nemám extra výkonný počítač, mám len 4GB ram (acer) a hru hrám vo firefoxe. Ostatné problémy čo tu spomínate nemám. A hra ide inak celkom ok. Hmm, ako je to možné?! :D
 

maros1962

Člen
Veď práve to - hra mi fungovala celkom ok, zaviedli event sv. Patrika a celé sa to začalo rúcať... napísali mi vted, že po skončení eventu sa to odstráni, že vedia o tomto probléme. ale skončil event - a problémy zotrvávajú... Je to na figu - stalo sa mi x-krát, ťe som vyjednával ma 3.úrovni - hra mi zamrzla a bu´d som resetol alebio po nejakej inúte sa mi objavil oznam, že som prečerpal časový limit - a mohol som vyjednávať odznova - samozrejme, tovar sa mi nevrátil... detto pri starinárovi - licitoval som, v posledných 3 sekundách hra zamrzla a po odbovení hry som zsitil, že vložené mince sa mi nevrátili...samozrejme, že ma medzitým prebili... detto to bolo pri cechových bojoch - hra zamrzla a koniec, ani tovar, ani vojsko, ba ani diamnty sa nevrátili pri obnove hry... pritom mám vysokovýkonný PC, nič som nemenil... podľa vyjadrenia chceli odstránoiť nejaké bočné vstupy ... ale myslím, že nielen mne, ale aj mnohým znepríjemnili hru... Problém je v tom, že mnohí mi napísali do HS, že končia s hrou, keď som im odpovedal, aby to dali na fórum, odpovedali mi , že to nemá význam... takže to vyzerá ako by som mal iba ja problém... alebo vedeli, že to naozaj nemá význam, že autorom je to jedno... hráči pribúdajú, aj odbúdajú... hrám to od začiatku zavedenia, a je mi ľúto, že kvôli takýmto problémom mám skončiť s hrou... a pozorujúc novinky, mám pocit, že preferujú mobilnú aplikáciu... a v cechoivých bojoch boli zaujímavé situácie - hrali sme o centrálnu stredovú provinciu, kde mal súper skóre 207/208 a dlho nebral tú provinciu... tak sme sa ho pýtali, prečo je to tak, a on nám odpovedal, že odkiaľ berieme to skóre - im svieti 145/208 (bola to sťažená provincia). Takže ešte aj tamm sa vmiesili chyby.. a tie sú čím ďalej, tým viac všade... toto na začiatku vôbec neboli... úplne ako v reáli - zavádzame kopec noviniek, a nikto nerieši chyby pôvodného stavu... :)))) M.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore