Opravené Problémy s Cechovými bojmi - Samsung

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

GamerMiki30

Aktívny člen
Kolega v cechu má problém pripojiť sa na bojisko CB. Ani opätovné inštalovanie nepomohlo - rada z podpory. Všetko ostatné mu ide.
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Zistili sme, že tento problém majú hráči, ktorí používajú Samsung A70. Vývojári už o tom boli informovaní.
 

maros1962

Člen
AKÚTNE!!! Ahoj, neviem či je to všeobecne, ale v Cechových bojoch mi blbne hra. Neviem sa vrátiť späť na bojisko, ak ho opustím - musím buď reštartovať celú hru alebo vyjsť z daného sveta. Po návrate je to ok. Ďalej mi ostáva visieť na obrazovke výsledok posledného boja/stretu. Viem to odstrániť iba tak, že opustím bojisko, ale potom je problém sa vrátiť. Keď som chcel dať vycvičiť vojsko, stále mi tam naskakuje iba výsledok posledného boja/stretu, Opäť pomáha iba opustenie sveta, resp. reštart celej hry. Hrám to na PC a robí mi to na všetkých svetoch. A - samozrejme - dobre to zdržuje a znepríjemňuje hru. M.
 
Naposledy upravené :

maros1962

Člen
Doplním moju predchádzajúcu informáciu: posledný výsledok činnosti v rámci CB ostáva aktívny po opustení bojiska aj pri iných činnostiach - napr. pri zadávaní výroby tovaru v budovách, stalo sa mi pred chvíľou, že som si v rámci CB kontroloval účasť členov cechu, potom som opustil bojisko a pri zadávaní výroby sa mi neponúkla možnosť zadať výrobu tovaru, ale presne rebríček účasti členov cechu. Mám pocit, že programátori pri CB zabudli prepínať indexy zobrazovania ponúk. M.
 

maros1962

Člen
Ahoj, neviem či je to všeobecne, ale v Cechových bojoch mi blbne hra. Neviem sa vrátiť späť na bojisko, ak ho opustím - musím buď reštartovať celú hru alebo vyjsť z daného sveta. Po návrate je to ok. Ďalej mi ostáva visieť na obrazovke výsledok posledného boja/stretu. Viem to odstrániť iba tak, že opustím bojisko, ale potom je problém sa vrátiť. Keď som chcel dať vycvičiť vojsko, stále mi tam naskakuje iba výsledok posledného boja/stretu, Opäť pomáha iba opustenie sveta, resp. reštart celej hry. Hrám to na PC a robí mi to na všetkých svetoch. A - samozrejme - dobre to zdržuje a znepríjemňuje hru.
Doplním: posledný výsledok činnosti v rámci CB ostáva aktívny po opustení bojiska aj pri iných činnostiach - napr. pri zadávaní výroby tovaru v budovách, stalo sa mi pred chvíľou, že som si v rámci CB kontroloval účasť členov cechu, potom som opustil bojisko a pri zadávaní výroby sa mi neponúkla možnosť zadať výrobu tovaru, ale presne rebríček účasti členov cechu. Mám pocit, že programátori pri CB zabudli prepínať indexy zobrazovania ponúk. M.
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
O probléme sme informovali vývojárov hry, záleží teda už len od nich, kedy to vyriešia.
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Problémy s Cechovými bojmi by mali byť opravené v nadchádzajúcej verzii 1.179.
 

DeletedUser6378

Hosť
Mám nainštalovanú verziu 1.179.15 a nemôžem sa dostať na bojisko, výpíše mi chybu (skontrolujte sieťové pripojenie)...
Robí mi to na Samsungu S10Lite.
S tou istou verziou hry na Samsung S8Plus nemám žiadny problém.
 

Federal

Člen
aj mne po poslednej aktualizácii prestali fungovať CB na mobile... už som vyskúšal všetko čo sa dalo , bohužiaľ už týždeň nemôžem hrať... :confused::mad::mad:
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
To ma mrzí, nanešťastie nemám pre vás dobré správy. V poslednej aktualizácii sa nepodarilo opraviť chybu pre niektoré Samsung mobily, zisťuje sa, kde je problém (už som to aj opäť nahlásil). Ak máte možnosť, využite prosím iné mobilné zariadenie na prístup k tejto hernej funkcii, prípadne sú Cechové boje dostupné a funkčné v prehliadači na počítači. Za nepríjemnosti sa ospravedlňujeme.
 

DeletedUser6378

Hosť
Aktualizoval som na 1.180.15 a nepomohlo, stále sa nemôžem dostať na bojisko, takže sa nič nezlepšilo, prave na opak, mám pocit že hra je menej plynulá ako predtým... :mad:
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Vývojári hlásia, že je tento problém so Samsungami opravený (treba si aktualizovať systém vo vašom zariadení na najnovšiu verziu), môžete to prosím potvrdiť?
 

DeletedUser6378

Hosť
Neviem čo opravili ale nefunguje mi bojisko a nie som sám...
Mám aktualizované na verziu 1.180.15.
 

GamerMiki30

Aktívny člen
V cechu som zistil, že u niektorých to ide už v pohode, ďalší nemal žiadny problém v priebehu ohlásenia chyby a ďalšiemu mrzne hra.

No päť minút dozadu som videl v jednej komunite, že problém pretrváva u niektorých.

Ak bude potrebné priložiť viem aj komunikáciu aj odkaz na komunitu.

A nakoniec za mňa, v priebehu ohlásenia chyby mi naskočila správa, že vojsko je nedostupné 2x, no nemám samsung. Ale do dvoch minút to znovu išlo.
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Treba si aktualizovať systém v telefóne. Ak u vás problém pretrváva, napíšte prosím, akú máte vo vašom zariadení verziu systémového software. Nájdete to v Settings -> About Phone -> Software Information.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore