• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

prometeum

DeletedUser5805

Hosť
Dobry den.
Chcel by som sa opytat na jednu vec a to konkretne ohladom prometea. Ide o to ze som v buducnosti akoze tej prvej klasickej buducnosti ale na mape uz bojujem v arktike. Ako odmena za sektory je niekedy prometeum ktore ziskam ale kedze nie som v arktike v sklade mi ho nepise. Chcem sa opytat ci ked dojdem do arktiky a postavim pristav, vsetko to prometeum mi tam nabehne akoze ono je v systeme ulozene len ho nevidim alebo budem mat normálne nulu ze vsetky tie odmeny co zbieram vlastne idu von oknom?
Dakujem za rady hlavne kto mate skusenost ale pomozu aj teoreticky nazory pripadne najlepsie vyjadrenie nejakeho moderatora ktory by mal uplne info o hre...
 

DeletedUser2939

Hosť
nazdar prometeum urcite mas . kliknes na inventar potom na na tovar to je stvrty ramcek hore . a tam to mas v lavom dolnom rohu .
 

DeletedUser5805

Hosť
Zdravim :) este raz pripomeniem...ja nie som este v arktike co sa tyka vyskumu :) ja viem kde mam inventar :D ale nemam tam este kolonku prometeum ako maju hraci ktori uz su vo vyskume v arktike alebo dalej :)
 

DeletedUser2939

Hosť
hmm tak neviem , tak sa neponahlaj tak dopredu , aj tak ich budes mat neskor az pohlavu .
 

DeletedUser5805

Hosť
:D uz cestujem do oceanie mna to zaujimalo skor z principu...respektive mozno ako rada pre ostatnych hračov...ja ostavam v buducnosti kvoli tomu aby cechovske VB produkovali uzitocny tovar...
 
Hore