PvP Arena

Labrus

Nový člen
Dobry den prajem, už sa mi par krat stalo že s Armadou ktora je na tom vyrazne lepšie čo sa utoku aj obrany tyka, ze ju porazi komplet jednotka ktora je pomali bez obrany a utoku...
A dneska ma to už naozaj dožralo.. ked ARMY ktora je s vyokym bonusom porazi army s nizkym este aj dobu nizsie.. a este sa jej moja ani nedotkne??? to je dajake cele ZLE! vid foto. PROSIM o VYSVETLENIE!!!!FOE.jpg
 

Rhando

Aktívny člen
Samozrejme že prehráš, keď tam dáš 7x Rogue, predpokladám, že si to dával aj na Automat. Tvoj problém má jednoduché vysvetlenie - PvP Aréna ma systém boja rovnaký ako Mapa kontinentov, a ten je iný, ako v CE, CB, CvC, alebo pri Susedstve. Pri PvP Aréne Ai ( umelá inteligencia - AutoBitky ) útočí prioritne na normálnu jednotku, až potom na Roguna, čím robí z kombinácie Rouge + Auto Bitka extrémne nevýhodnú kombináciu, keďže väčšinou tá jedna jednotka zomrie prakticky okamžite a Roguni ju potom rýchlo nasledujú. Odporúčam preto do PvP arény nasadzovať Rogue v čo najmenšom počte a uvidíš, ako sa ti začne dariť, alebo ak veľmi chceš používať Rogue, zvoľ zakaždým manuálnu bitku a vybojuj to celé ručne.
 

Labrus

Nový člen
Samozrejme že prehráš, keď tam dáš 7x Rogue, predpokladám, že si to dával aj na Automat. Tvoj problém má jednoduché vysvetlenie - PvP Aréna ma systém boja rovnaký ako Mapa kontinentov, a ten je iný, ako v CE, CB, CvC, alebo pri Susedstve. Pri PvP Aréne Ai ( umelá inteligencia - AutoBitky ) útočí prioritne na normálnu jednotku, až potom na Roguna, čím robí z kombinácie Rouge + Auto Bitka extrémne nevýhodnú kombináciu, keďže väčšinou tá jedna jednotka zomrie prakticky okamžite a Roguni ju potom rýchlo nasledujú. Odporúčam preto do PvP arény nasadzovať Rogue v čo najmenšom počte a uvidíš, ako sa ti začne dariť, alebo ak veľmi chceš používať Rogue, zvoľ zakaždým manuálnu bitku a vybojuj to celé ručne.
Hmm tak doteraz s tym absolutne nebol problem.. ked som v PvP arene fungoval 7 rogoue a jedna jednotka cohokolvek.. preto som prekvapeny z toho co pises... ale vyskusam..
 

Rhando

Aktívny člen
Najlepšie si to odskúšaš keď vstúpiš do bitky a tam stlačíš "Skončiť bitku automaticky", pokiaľ následne hneď nestlačíš "Výsledky", budeš si môcť pozrieť, ako bojuje počítač, presne tak isto to prebieha aj keď stlačíš tlačítko "Automatická bitka".
 

KOFE

Aktívny člen
Oponent zacina, prioritne ti ide po hufnici. Ostane ti 7 rogue, takze bez sance.
 

Slovien Venet

Aktívny člen
Dobry den prajem, už sa mi par krat stalo že s Armadou ktora je na tom vyrazne lepšie čo sa utoku aj obrany tyka, ze ju porazi komplet jednotka ktora je pomali bez obrany a utoku...
A dneska ma to už naozaj dožralo.. ked ARMY ktora je s vyokym bonusom porazi army s nizkym este aj dobu nizsie.. a este sa jej moja ani nedotkne??? to je dajake cele ZLE! vid foto. PROSIM o VYSVETLENIE!!!!Zobraziť prílohu 1489
Prehral si len preto lebo si sa sústredil na svoj útočný postih a nie na bonusy útoku protivníka kde má ťažkú jednotku a ty ju tam máš! Preto si si ani neškrtol. Je nutné postaviť také jednotky ktoré v tomto prípade majú bonus proti delostreleckej jednotke
 

Rhando

Aktívny člen
Ale prdlajs :D Dá tam 8x Húfnica a prejde to v pohode aj na automate. Tam není problém v bonusoch ( tie má dostatočne veľké, aby to vyhral ), ale v rogunoch ( ako som mu už vysvetlil v mojom prvom komentári ).
 
Hore