• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

PvP doba brondzová

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Dobrý deň.
Stala sa mi taká nepríjemnosť, bol som prvý v pvp rebríčku doby bronzovej s približne 43.000 bodmi a hráč za mnou mal iba nejako 16-17.000 (turnaj mal končiť za 4 dni). Avšak teraz po update, sa komplet celá veža s pvp zrušila, je tam nastavený koniec za dva dni a je tam len jeden človek. Skúšal som sa nanovo zapojiť, dal som zo tri súboje ale aj tak ma do rebríčka nezarátalo. Trošku ma to sklamalo lebo som mohol mať 10 medailí na rozšírenie územia. (Momentálne tam je hráč Mikinus, má jeden súboj a prvé miesto). Je šanca že sa to nejako vráti do normálu alebo je to proste v tom že je to beta?
 

DeletedUser

Hosť
no, ja sa ale nemozem ani nanovo zapojit fail.JPG (ziskal som 175 vodcovstva ale celkove mi pise 0)
 

DeletedUser

Hosť
zdravim, tiez mam podobny problem ako SMiler.. vyhral som par subojov za ktore som mal mat body ale stale mi pisalo len nulu.. je to nejaky bug? alebo to nieco znamena?
 

DeletedUser1810

Hosť
Tento problém mám aj ja.. Bol som daleko pred všetkými a zrazu tam bol naslabší člen kontinentu a ešte k tomu tam bol aj sám... 10 medailí je fuč :(
 

mogopuk

Nový člen
No ja na to nemozem nadavat. Napisal som na suport (nie prvy krat), stale tam so mnou komunikuje Crony, a nemozem napisat jedine krive slovo. Relativne rychlo odpovie (nie vzdy do troch minut, ale asi ma toho dost v tychto tazkych casoch a problemoch s hrou), odpoved da k veci popripade da otazky, ktore dopomozu vysvetleniu alebo vyrieseniu problemu a v poho ideme dalej. Musim mu aj tymto podakovat :) a popriat vela trpezlivosti :)


EDIT: A tiez pri vysvetleni situacie s PvP vezou, kde mi prepadlo koli updatu 40 medaily mi boli pekne vratene...... Takze ak mate problem a viete to dokazat a popisat, nebojte sa mu napisat (samozrejme v ramci slusnosti) a rad pomoze ak to bude v jeho silach a ak to bude opravnene.....
 
Naposledy upravené :

DeletedUser1810

Hosť
:) Mne sa dnes zase podarili veľmi dobré sabotáže :) Takže som spokojný s dneškom :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore