• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

Ranný stredovek- Vrcholný stredovek

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser6083

Hosť
Zdravim, prosim mám otázku: keď chcem prejsť z ranného stredoveku do vrcholného,musím spraviť všetky výskumy? Totiž už som urobila všetky a nechce ma to dať do ďalšej doby. Jediný výskum čo som nespravila je ten ktorý pýta 500 diamantov na dokončenie. Ak sa teda hra nedá ďalej hrať bez kupovania diamantov, tak to nemá zmysel. Ak som niečo poplietla tak sa ospravedlňujem.
 

DeletedUser5683

Hosť
Ahoj, do ďalšej doby prejdeš v okamžiku, ako dokončíš a odomkneš všetky výskumy z ranného stredoveku (okrem výskumu Mnohoposchodové domy, ktorý vyžaduje 600 diamantov, ale nie je nevyhnutný) a aspoň jeden výskum vo vrcholnom stredoveku. Takže sa dá hrať i bez kupovania diamantov a ich prispievania do hry :)
 

DeletedUser6083

Hosť
Ahaaa tak vo vrcholnom ešte nemám dokončený. Takže som to poplietla. Zľakla som sa. Ďakujem, tesim sa, hrám ďalej :D a ospravedlňujem sa.
 

DeletedUser5683

Hosť
Stačí dokončiť jediný výskum v novej dobe a tvoja doba sa i s radnicou zmení :) Vo Forge of Empires sa dá hrať i bez diamantov, budeš napredovať pomalšie, ale budeš sa tešiť z každého napredovania, lebo si to zaslúžene "vydrieš"... . Príjemné hranie :)
 

DeletedUser6083

Hosť
Ešte raz ďakujem veľmi pekne, prajem pekný zvyšok víkendu :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore