Režim rekonštrukcie

DeletedUser6542

Hosť
Zdravím, chcem sa opytat preco mi neponuka rezim rekonstrukcie aj napriek tomu ze hru mam aktualizovanu na poslednu verziu 1.127.2. Kamarat to ma uz prístupne. Alebo je to len pre vyvolených????
 

DeletedUser6601

Hosť
Chcem sa opytat, preco nemam tlacidlo rekonstrukcie. Moj syn ho ma a ja nie. Hrame doma z toho isteho pocitaca, v tom istom svete? (igim+varo)
 

DeletedUser6602

Hosť
pretože to pridali dodatočne.. a máš to len na pozdejších farmách. aj letné kino na Androide je len na niektorých účtoch - ja mám - pozdejšie som začínal.. syn nemá na vyspelej farme.
 

DeletedUser6601

Hosť
pretože to pridali dodatočne.. a máš to len na pozdejších farmách. aj letné kino na Androide je len na niektorých účtoch - ja mám - pozdejšie som začínal.. syn nemá na vyspelej farme.
Dakujem za odpoved. Čudna diskriminacia. Diamanty su diamanty, to chapem, ale aby boli takto niektori hraci zvyhodnovani, tomu nerozumiem...Jedna sa predsa o zakladne tlacidlo. Niekto ho ma a niekto nie! To snad nemyslite vazne?! Dufam, ze admin bude mysliet na tuto zalezitost, pri dalsej aktualizacii. Prajem pekny den! igim
 
Hore