Preposlané Reklamy k mobilnej verzií

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Slovien Venet

Aktívny člen
Ahojte
Od kedy spustili reklamy vo hre tak všetko bolo OK. Postupom času však prišli k tomu úpravy reklamu ste mohli odmietnuť a iné. Prehrávanie videí v mojom iphone to došlo do takého štádia, že batéria sa mi začala citeľne zahrievať a nie všetky reklamy sa dali stopnúť. Rozmýšľal som nad tým ako na to a tak sa mi zrodil nápad hromadný zber položiek vzťahujúcich sa na reklamu. Tento by sa neriešil diamantami , ale otázkou k hre FoE. Správnou odpoveďou zozbiera hráč všetky položky ak nie tak zber položiek zostane tak ako je doteraz navrhnutý. Navyše aj samotné Innogames dostane spätnú väzbu ako hráči poznajú hru FoE. Niečo podobné môže vzniknúť aj pri aktivácií posilnení v hostinci priateľov to už nechávam na posúdenie iným.
 
Naposledy upravené :

gunit85

Nový člen
Ahojte,
Ja by som ešte doplniť ohľadom reklám v mobilnej aplikácii, aby sa dalo vybrať či chce hráč pozrieť reklamu alebo nie, samozrejme by mohlo byť, že pri pozretí reklamy by bol nejaký bonus na vyše a pri nepozretí by bol len ten základ.
 

Yvanhoe

Člen
Na akú hovadinu dávate tie spr..té reklamy , ľudia chcú hrať a nie čakať na koniec reklamy, dobre že ju nedáte aj do CB, a incidenty ? Veď to je úplne choré, čo som hral doteraz 1 hodinu, mi teraz trvá o 3/4 hodiny dlhšie, ďakujem
 

Yvanhoe

Člen
Ahoj, je nutné strkať všade reklamy, zdržiava to hru, keby ste za to dali aspoň diamanty za tie stupídne reklamy
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore