Rozšírenia

Týka sa to ohľadom rozšírenia ,nebolo by spravodlivejšie keď získame územie s rozšírením tak to rozšírenie získame zdarma a nie že keď ho chcem použiť tak si musím zaň ešte aj zaplatiť , veď predsa dosť stratím pri jeho získaní ....Ďakujem ....
 

DeletedUser5683

Hosť
Neviem v akej dobe máš mestá, ale väčšinou ér sa územia v histórii dobýjali a následne majiteľ územia musel investovať do zveľadenia svojho pozemku a platiť zaň dane kráľovi alebo mu ponúknuť inú formu protislužby. Preto mám za to, že je spravodlivé, ak za možnosť získať pozemok platíme surovinami a následne ešte zaplatíme mincami za jeho privlastnenie. Ale toto je môj názor, iný hráči môžu mať rozdielny pohľad na vec. Ak budeš chcieť, môžeš túto otázku pretransformovať do návrhu, bude následne poslaný vývojárom a ak sa rozhodnú, je tu možnosť, že poplatky za získanie územia zrušia, ak to bude v súlade so smerovaním hry.
 
Neviem v akej dobe máš mestá, ale väčšinou ér sa územia v histórii dobýjali a následne majiteľ územia musel investovať do zveľadenia svojho pozemku a platiť zaň dane kráľovi alebo mu ponúknuť inú formu protislužby. Preto mám za to, že je spravodlivé, ak za možnosť získať pozemok platíme surovinami a následne ešte zaplatíme mincami za jeho privlastnenie. Ale toto je môj názor, iný hráči môžu mať rozdielny pohľad na vec. Ak budeš chcieť, môžeš túto otázku pretransformovať do návrhu, bude následne poslaný vývojárom a ak sa rozhodnú, je tu možnosť, že poplatky za získanie územia zrušia, ak to bude v súlade so smerovaním hry.


áno územia územia sa dobíjali ale ten kto dobil tak mu to patrilo všetko a predsa ako kráľ a víťaz nebudem platiť sebe daň ,tú platia iný,,, a čo sa týka zveľaďovania ,veď predsa tam postavím dom alebo výrobnú budovu ktorú musím kúpiť ,čiže ja platím 3x raz za dobytie potom za územie a potom za to čo tam postavím , ja si predsa ten pozemok neprenajímam ale ja ho vyhrám bitkou,tak nechapem prečo mám zaň platiť nejakému kráľovi keď toho kráľa som porazil a ja som teraz kráľ toho územia....môj názor aj ked zbytočný ale je...diky.....
 

DeletedUser5683

Hosť
Ako som už vyššie spomenul, namiesto otázky zadaj návrh, ak chceš, aby sa súčasný stav zmenil. V tejto sekcii sa návrhy neriešia, ale odpovedá sa na otázky.
 

DeletedUser5785

Hosť
Pokiaľ ide o rozšírenia získané na mape kontinentov, tak podľa tejto úvahy by sa za ne ozaj platit nemuselo.
Dá sa premiestniť celá téma?
 
Hore