• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Rozšírenie pozemku

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Na rozšírenie pozemku sú 3 možnosti: 1. za diamanty, 2. za 100 zlatiek, 3. za medaile ktoré viem získať v PvP alebo prispievaním k stavbe veľkolepých budov: ako mám na tie veľkolepé budovy prispievať a ako hrať PvP zápas ?
A tá 2. možnosť, čiže rozšírenie za 100 zlatiek ono to je len výnimočná ponuka ? Lebo do teraz som to tam nemal a teraz to tam mám medzi možnosťami rozšírenia pozemku.
 

QppZoon

Aktívny člen
Do VB môžeš prispievať, až keď preskúmaš "Architektúru". Tá je na Začiatku doby železnej. Tým, že budeš do VB prispievať a umiestniš sa na prvých 5. miestach, tak získaš balíčky bodov výskumov, plány danej VB a medaile. Čím nižšie miesto, tým menšie odmeny.
Do PvP turnaja sa môžeš zapojiť tak, že zaútočíš na nejakého hráča a vyhráš bitku, za ktorú obdržíš určitý počet bodov. Ďalej sa tieto body dajú získať útočením na mape kontinentu alebo v CvC. Body sa ti sčítavajú a na konci týždňa hráči z najvyšším súčtom bodov vyhrajú medaile.
To rozšírenie za 100 zlatiek nie je výnimočná ponuka. Len si pravdepodobne preskúmal nejakú technológiu, ktorá ho odomiká, alebo si ho vyhral na mape kontinentu. Čím ďalej sa vo výskume dostaneš, tým viac vecí odomkneš a medzi nimi aj rozšírenia. To isté platí aj o mape. Rozšírenia sú ale stále drahšie a drahšie. Nakoniec stoja aj niekoľko miliónov :)
Rozšírenia (ANG)
 

DeletedUser

Hosť
Ďakujem za odpoveď a ospravedlňujem sa že som sem zbytočne dával také blbé otázky, hral som to po vytvorení tejto témy asi 30 minút a pochopil som to sám. Tá hra nie je taká zložitá ako na prvý pohľad vyzerá.
 

DeletedUser111

Hosť
Po dlhej dobe, od založenia tejto témy, sa pýtam.... je políčko rozšírenia v ére Budúcnosti o veľkosti 4x4 načo? Veľkosť rozšírenia v začiatkoch hry aj neskôr bola ešte vporiadku, ale teraz? Dnes som vo výskume získala rozšírenie, stálo 2 000 000 zlatiek a je načo? ak k tomu nekúpim ďalšie tri za diamanty je nepoužiteľné. Nevmestí sa naň skoro žiadna budova, iba ak z minulosti, prípadne nejaké kultúrne ozdoby... :?
 

DeletedUser4788

Hosť
he , tak vitaj :) tak bud kup 3 rozsirenia bo nic , alea acta est ! Preto hladam ludi ( hracov ) ktory sa daju do kopy . Hlavne medaili + bodiki , Una hirundo non facit ver !!!
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore