Rozšírenie - výpalné

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Navrhujem zrušiť platiť za rozšírenie územia ktoré som dobil.Veď predsa nebudem platiť sebe za územie ktoré som vyhral vo vojne ,,,,dosť že budem musieť investovať do toho územia a ešte by som si ho mal kúpiť ked som ho raz dobil ,alebo platiť nejakú daň ? a komu sám sebe veď to územie je moje ..... nemá to logiku ,,,,,,teraz mi to pripadá také novodobé výpalné to skôr
 
Chcem sa opýtať tie návrhy a nápady aj niekto číta a schvaľuje ?Lebo podľa tých zaskrtnutych to vyzerá že hru robíte nie pre hráčov ale pre seba.... Sú tam fakt dobré nápady ktoré by hráči uvítali....
 

juri01

Aktívny člen
Ja som presvedčený, že tie návrhy sú posunuté ďalej, teda priamo vývojárom. Tie preškrtnuté znamenajú, že daný návrh už bol zapracovaný do samotnej hry.
 

DeletedUser5785

Hosť
Konečné rozhodnutie je vždy na vývojaroch. Keď bol teraz live chat na FB tak tam padli otázky napríklad o výmene budov. Odpovedali v zmysle, že zatiaľ sa to nechystá. Takže nie všetky nápady sa presadia hneď... avšak sú veci, ktoré už našli svoj kompromis a boli aj zapracované do hry - viď napríklad alternatívy k zadaniam úloh (čo ma teraz ako prvé napadlo)
 

DeletedUser5683

Hosť
Konečné slovo majú vždy vývojári, ale je dobré diskutovať a pripravovať dobré návrhy, väčšinou sa stane, že hráči niečo pretlačia do hry, čo má masovú podporu. My vo FoE tíme nerobíme hru pre seba, nie sme tvorcami hry, sme tu výhradne pre hráčov, ktorým pomáhame v Hernej podpore a na fóre, odpovedáme na ich otázky a informujeme ich o novinkách v hre.
 
Ja som presvedčený, že tie návrhy sú posunuté ďalej, teda priamo vývojárom. Tie preškrtnuté znamenajú, že daný návrh už bol zapracovaný do samotnej hry.
Áno to som pochopil že tie preskrtnute sú už zapracované v hre ale s toľkých ? Je ich vyše a oni použili 8 ? To je dosť málo.... Škoda.
 
Konečné rozhodnutie je vždy na vývojaroch. Keď bol teraz live chat na FB tak tam padli otázky napríklad o výmene budov. Odpovedali v zmysle, že zatiaľ sa to nechystá. Takže nie všetky nápady sa presadia hneď... avšak sú veci, ktoré už našli svoj kompromis a boli aj zapracované do hry - viď napríklad alternatívy k zadaniam úloh (čo ma teraz ako prvé napadlo)
K tým úlohám....mne tam stojí príbehová úloha už asi celú novú dobu od jej zadania a ani ju nesplnim lebo sa mi neoplatí vracať naspäť a stavať kasárne a ešte vycvičiť vojsko tak tam bude asi kým budem hrať hru..... Takže mohli to spraviť tak že keď úlohu nesplnim do konca doby a začnem novú tak automaticky by ťa úloha mala zaniknúť....
 

DeletedUser5785

Hosť
Bola tu raz situacia, kedy hrac v ramci pribehovej ulohy mal preniknut do 2 sektorov provincie. Avsak mal dobyte vsetky sektory provincie az na jeden. Uloha sa tym padom stala nesplnitelnou a po dobyti posledneho sektora sa zapocitala ako splnena (da sa povedat, ze sa akoby zrusila) a pribeh pokracoval dalej.
V tvojom pripade je vsak pribehova uloha stale splnitelna a navyse jej nesplnenie nebrani v napredovani v hre a napriec erami. Chapem, ze preskakovanie nepohodlnych uloh by bolo vitanou zmenou, ale na preskakovanie su obycajne ulohy. Pribehove ulohy su na to, aby nadvazovali jedna na druhu a postupne akoby rozpravali isty pribeh.
 
Áno ja viem že môžem pokračovať ďalej , ale popravde ja ju nechcem splniť zdá sa mi to zbytočné vracať sa tak ďaleko dozadu a moja odmena za splnenie by možno bola 5 hodvábov, nie neprosím...
 

juri01

Aktívny člen
tomu sa hovorí, že si predbehol dobu :) ja si myslím, že by ti to neublížilo, keby postavíš tie kasárne.
a mysli aj na to, že za touto úlohou nasleduje kopec ďalších, v ktorých môžeš získať lepšie odmeny, napr. aj diamanty. lenže pokiaľ nesplníš túto úlohu, tak sa k nim nedostaneš.
 
No keď ide o tie diamanty tak tých dávajú ako odmenu čo najmenej a keď aj dajú tak smiešnych 10......Celkove sú odmeny veľmi slabé a úlohy ťažšie..
 

DeletedUser

Hosť
Tak postavaj château Frontenac a z tejto vety
keď aj dajú tak smiešnych 10.
sa naraz stane 50 až 60 na 8 úrovni... Premna osobne je to krasne množstvo a myslím ze sa to oplatí postavať.
A aj keď to nedáš na 8 úroveň už pri 3 úrovni sú tie odmeny super a budes spokojný a neplatí to len o diamantoch ale aj o zásobách,medailách a tovaroch... Takže budes na tom dost dobre ;):)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore