Nahlásené Rozhádzaný inventár

kalimeros

Nový člen
V prehľade skladu, keď pribudli nové položky po zbere zo špeciálnych budov , tak boli označené a radene na začiatku, teraz sú označené ale sú rozhádzané (už niekoľko týždňov). Jedná sa o mobilnú verziu, v PC je to OK. Je to úmysel (neprehľadné - po zbere neviem čo mi pribudlo), alebo je chýba v nastaveniach v mojom smartphone?
 

Slovien Venet

Aktívny člen
Skús s
V prehľade skladu, keď pribudli nové položky po zbere zo špeciálnych budov , tak boli označené a radene na začiatku, teraz sú označené ale sú rozhádzané (už niekoľko týždňov). Jedná sa o mobilnú verziu, v PC je to OK. Je to úmysel (neprehľadné - po zbere neviem čo mi pribudlo), alebo je chýba v nastaveniach v mojom smartphone?
Nie sú rozhádzané len usporiadané podľa doby čiže aktuálna doba respektíve v akom poradí si ich pozbieral. Ak máš dva rovnaké artikle vedľa se tak to je tým že sú z rozdielnej doby
 
Naposledy upravené :

kalimeros

Nový člen
Skús s

Nie sú rozhádzané len usporiadané podľa doby čiže aktuálna doba respektíve v akom poradí si ich pozbieral. Ak máš dva rovnaké artikle vedľa se tak to je tým že sú z rozdielnej d
jedná sa o náhľad inventára hneď po zbere - práve pozbierane veci sú na začiatku. Po zavretí a znovu otvoreni skladu sú už rozmiestnené. V PC to tak bolo predtým aj teraz v mobile to teraz tak nieje
 
Naposledy upravené :

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Rozhádzané poradie položiek v inventári v mobilnej aplikácii je chyba, vývojári už pracujú na oprave, pravdepodobne už v najbližšej aktualizácii by to malo byť opravené.
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Podľa záznamov bola oprava vydaná v júli. Niekedy sa však môže stať, že sa oprava nezdarí, prípadne sa aj podarí, ale nie pre všetkých. Asi to bude aj tento prípad.
 
Hore