Preposlané Rozpustenie zastaralej armády naraz

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Nixa

Nový člen
Po príležitostnom prechode o 5 dôb nastala možno nie celkom nevyhnutná potreba zbaviť sa nadbytočnej armády ktorá sa už nedá využiť ani ako volavka. No ja mám rád poriadok.

Problém vznikol zrejme preto že som zotrval v dobe pol roka a po nazbieraní aktualizácií pred skokom vytiahol Alkatraz do 80. Ostalo mi 3000 dobových jednotiek. Nepomohlo ani mesiac vyrábať iba Rogue a keďže bojovky vytiahnem až teraz nevedel som prirodzene využiť tieto zdroje...možno tiež pre nedostatok času na cb.

Po ca 500 prehratých bojov sa mi podarilo dostať na 1000 húfnic ale už ďalej zas možno neskôr.

Vyriešila by podobné potreby nová funkcia: Rozpustenie zastaranej armády, možno obmedzená možnosťou použitia len od troch dôb nižšie.
Alebo by sa tak mohlo diať automaticky po zaškrtnutí príslušného políčka v nastaveniach hry.
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Ďakujem za návrh, určite by to bolo užitočné. Už bol niekoľkokrát navrhnutý, je to jeden z častých návrhov.
 

Scimia Uomo

Nový člen
Toto je sice mozno dobry napad pre Teba, kedze si vo velmi nizkej dobe, ale je to inac velmi zle pre buduce boje v neskorych dobach, kde jednotky s nizkych dob sa este zidu a budes si hlavu o stenu buchat, ze si sa ich zbavil ;)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore