• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

Súťaž Súťaž o futbalové lopty

DeletedUser6906

Hosť
V dennej výhre mám najradšej nové malé budovy a ich vylepšenia-teraz sa mi dokonale hodila nová vežička na obranu útočnej armady, a veľmi poteší aj vylepšenie starých už získaných budov--pripadne získanie nejakej starej dobrej budovy, ktorú ešte nemám. Superná je výhra väčšej renovácie.
A v malých výhrach mam rada medaily-hlavne keď je ich veeeeeela, 2 hodinove zrýchlenia produkcie a okamžitý výber produkcie, ale zídu sa aj % k útoku, a bolo by super keby sa dali vyhrať aj diamanty, alebo úlomky nejakých starých budov, ale nie len studne a svätyne, a menšia renovácia. Ale niekdy sa zídu aj tie tovary alebo body výskumu.Brigsgard
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser6741

Hosť
Najradšej mám, keď získam body výskumu, ale okrem toho mám rád aj medaily, armádu a špeciálne budovy:).
 

DeletedUser7018

Hosť
newlogo1.png


Milí hráči,

súťaže v tomto roku začneme jednoduchou súťažou, v ktorej môžete vyhrať futbalové lopty, ktoré sa vám určite zídu do práve prebiehajúceho Forge Bowlu!

Ak sa chcete zapojiť, stačí, keď nám do tejto témy napíšete odpoveď na otázku:

Aké odmeny najradšej získavate v herných udalostiach?

Nezabudnite vo svojom príspevku uviesť aj svet, aby sme vedeli, kam vám máme pripísať odmenu.

Zo všetkých účastníkov vylosujeme náhodne 3 výhercov, ktorí získajú každý 500 futbalových lôpt do hernej udalosti Forge Bowl.

Trvanie súťaže je do 31. januára 2020 - 23:59.

Veľa šťastia!

Body výskumu
Dinegu
 

DeletedUser5799

Hosť
Špeciálne budovy, prémiové budovy, eventové budovy a ich vylepšenia
Cirgard
 

DeletedUser2012

Hosť
Medaile, vylepšenia budov, bonusové budovy na medaile, tovary, výskumné body, mince, no i armáda poteší:) Svet Dinegu
 
Naposledy upravené moderátorom:

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Ďakujeme vám všetkým za účasť!

Výhercami 500 futbalových lôpt sa stali:

tomomomo
Pachelbel
Elia26

Gratulujeme výhercom a tešíme sa na vás pri ďalších súťažiach!


futbal2020januarlos.jpg
 
Hore