Súťaž Súťaž o nový úspech

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

ms99

Nový člen
V rámci cechových bojov 2 odmeny. Za vyjednávanie a za boje. Odstupňovane by mohlo byt 100, 1000, 10000

U starožitníka za získane mince z predaja 20000, 50000, 10000

Za výmeny plánov veľkolepých budov.
 

Caladan

Nový člen
Súťaž o najkrajšie logisticky a infraštruktuálne navrhnuté mesto. Zároveň mám aj taký návrh, či odmeny môžu byť aj plány na rozšírenie miesta. Ja a istotne aj iní hráči, už žiaľ nemáme kde stavať. A keď do toho prirátame veľkolepé stavby, budovy za udalosti a ostatné stavby za éru, tak fakt nie kde stavať.
 

Harbinger

Člen
Do kolonky Zdroj by mohol pribudnúť úspech s názvom Splnený sen, v ktorom by išlo o zbieranie diamantov, nepočítali by sa zakúpené diamanty ale iba vyzbierané z mesta či expedície alebo iných podobných aktivít.

Bronzový úspech: Tvojich prvých 100 diamantov
Strieborný úspech: Blízko k bohatstvu - 500 diamantov
Zlatý úspech: Byť bohatým nestačí - 2500 diamantov
Diamantový úspech: Lepší rozum ako zlato - 10 000 diamantov
 

DeletedUser5918

Hosť
Názov úspechu:
Paradise on earth ( Raj na zemi )

Ako ho dosiahnuť?
Rozmanitostou stavieb v meste (obytne budovy, velkolepe budovy,vyrobne budovy,budovy s tovarom,armandne budovy,specialne budovy s eventov , proste všetkych spolu . Samozrejme opakujuce stavby by sa pocitali len za jednu .
prvy uspech 50 budov , druhy 75 , treti 100 . (alebo neak tak podobne)
 

Robertko

Člen
Super bojovník. Vrámci CB a CE by sa mohol získať Super bojovník, veliteľ bojovníkov. ( náčelník, ataman, schéf...)
 

Nemesis

Nový člen
Uspech za prispevky do VB inym hracom (pocet bodov ziskanych na odmenach)
Mat nejaky pocet eventovych budov na maxime
Pocet bojov v CB za den alebo celkovo
Mat nejaky pocet VB na urcitom lvl (80?)

A za tie uspechy by som dala aj odmeny, napr. rozsirenia, plany, velmi specialnu budovu, ktora sa daju ziskat len za uspechy - davala by napr. pri zbere na vyber - bud si vybrat konkretny planik, BV (ten by zavisel od poctu dosiahnutych uspechov) alebo extra posilnenie v hostinci. Ale mince, ani zasoby, ani tovary, ani bezne budovy by som za odmenu nedavala. Ta budova by bola velmi lukrativna :D
 

Federal

Člen
najlepší plienič...
rebríček kto vyplienil najviac...
1. bodov
2. mince
3 .tovar
4. suroviny
5. medaile
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Prepáčte, že to trvalo tak dlho, neviem prečo, ale myslel som si, že som túto súťaž už dávno vyhodnotil. Hups a nie. No čo vám poviem, hanbím sa... :oops:
Dám si na to nabudúce väčší pozor.

Ďakujem vám všetkým za účasť, niektoré úspechy určite stoja za zváženie, ako som slúbil, prepošlem ich vývojárom. Záleží už potom od nich, či sa nimi nechajú inšpirovať :)

Vylosovaní výhercovia:

Danka Floreková
Neo113
ms99
Marcus Paulus
Pucifalus


losovanieseptember2020.jpg

Gratulujem výhercom a teším sa na vás pri ďalších súťažiach :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore