Sila cechu

DeletedUser6968

Hosť
zdar, chcel by som zistit info ohladom sily cechu, nejako som z tych koruniek zmateny :) ako z expedicii, tak napr. z budovy, ktoru som teraz postavil,- sien slavy, dava 22 az 44 k sile cechu, no po tom co vyberiem jej vyrobu cislo sily cechu zostane rovnake, tak ako to pridava? vopred dakujem za odpovede
 

DeletedUser6968

Hosť
to viem, ale to co mi ta budova dava, su tie korunky co ich potrebujem tisice? :D bo vravim, ze nevidim ze by to stuplo ked vyberiem jej vurobu
 

GamerMiki30

Aktívny člen
Koruniek potrebujes tisíce na zlepšenie úrovne... preto je veľmi dobré hrať čo najviac expedície, mať siene slávy v cechu a iné budovy ktoré dokážu to vyrábať. Preto je dobré mať v cechu veľa aktívnych hráčov čo budú hrať expedíciu a dajú veľa stretov v tej expedícií. A ak nestačí tak povinne stavať Siene slávy
 

DeletedUser5138

Hosť
ty si traged gamermiki :D 2x odpovedat uplne odveci, skus este raz, mozno do tretice to das :D

@Velký píč piva - bud sa pozeras na zle miesto, alebo je potrebne refreshnut stranku, inak som to nikdy takto nesledoval ci sa to zvysi hned :)
 

GamerMiki30

Aktívny člen
ty si traged gamermiki :D 2x odpovedat uplne odveci, skus este raz, mozno do tretice to das :D

@Velký píč piva - bud sa pozeras na zle miesto, alebo je potrebne refreshnut stranku, inak som to nikdy takto nesledoval ci sa to zvysi hned :)
Ja som to len rozšíril čo treba. Po každom zbere stúpa to čo bolo vyzdvihnute.
 
Hore