• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Spajanie

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Johny Dee,alebo Krom
prosim spajaju sa hraci na zaklade bodov, alebo odohrateho casu?

Sorac ja viem , ze riesite podstatne dolezitejsie veci tak snad raz odpoved ... myslim ze je lepsie aby hral jointY ako aby som sa dozvedel teraz hned co sa deje ale mam 7tis bodov a hram dva tyzdne ...myslel som ze sa spajaju hraci na zaklade dlzky hrania, zrazu som piaty a manici okolo mna vedia o co ide na rozdiel odo mna... Johnyyyyy ak sa mylym tak len ze som debil mi posli,inak nechcem zdrzovat s updateom.
 

DeletedUser26

Hosť
malo to byť tak, že sa spoja aktívni hráči z troch najbližších kontinentov.....ako sa poznajú tie najbližšie, to veru neviem :)

a ako sa pozná aktívny tiež nie :D ale asi je to taký, čo sa za posledný týždeň aspoň raz logol do hry
 

DeletedUser3

Hosť
- algoritmus spojí cca. 80 hráčov s podobným bodovým skóre

V prispevku s aktualizaciou su nejake informacie...
 

DeletedUser26

Hosť
crony, nás je na kontinente 41 po spojení, tak to asi bude inak

a ja mám 25000 a prvý 37000 a posledný 290 - tak ani tie body asi nebudú.... (viem, že tí poslední boli na mojom kontinente predtým)
 

DeletedUser3

Hosť
on ten algortitmus zrejme nebude uplne jednoduchy :) malo by to nechavat aj priestor pre kvazi neaktivnych atd...
 

DeletedUser98

Hosť
hehe ten algoritmus je naozaj hooodne divný pretože na bete po nabehnutí tohto updatu bol v pondelok ráno taký bordel že to riešili snád pol dna...poobede som mal už úplne iných susedov ako ráno...niečo im tam zblblo a evidentne to nemajú stále celkom vyladené. aj prepočet bodov je nejaký iný čo nebolo spomínané v tomto update...mal som 20 a po nabehnutí som mal 24 tisíc...neviete náhodou čo je iné? či sa nepočíta aj postup v technologickom strome? aspoň ja mám ten dojem že to tak nejako asi bude...vychádzam z faktu že som mal na crux 3 tisíc náskok a na jamarka som strácal okolo 4 tisíc...teraz má jamarko o desať viac a crux ma už predbehla...a ona je už o dobu predo mnou...neviete aká tam je zmena?
 

DeletedUser26

Hosť
crux maká na plné obrátky :D

ale nie, myslím, že sa inak započítavajú budovy...asi...lebo inak nevidím dôvod, prečo by jamarko tak vyletel


a ja nechcem nových susedov, ja som plne spokojná :D na jamarkovi som trhla rekord v bodoch za boj :)
 

DeletedUser98

Hosť
o to mi vôbec nejde...mňa teší že to ide viacerým...zdravá konkurencia je super...tak to na nom si tolko chytila? ale ten prepočet by som bral...teda aspon ten vzorec...ked sa prvýkrát objavil ten vzorec tak som si vypočítal kolko približne budem mať bodov...a vôbec to nesedelo...a teraz sa to znovu zmenilo...celkom by ma zaujímalo čo za vzorce používajú...totiž len to prvé počítanie bolo také že som si vedel presne všetko spočítať. odvtedy ani srnky netušia za čo vlastne mám kolko bodov:))
 

DeletedUser

Hosť
Takze TO nakoniec spojilo uplne nahodne 80 hracov. Kurn*k v spojeni s dalsimi neplechami sa zacnem FoE servra normalne bat... asi zacnem na noc vypinat monitor a odpajat notiska od siete. Nie ze mi nieco vleze do bytu. Mam tu psa, morca a straku...:? ...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser26

Hosť
po update na mojom kontinente ostalo 21 ľudí....tí sú so mnou aj teraz a pridalo ďalších 20...takže je to podľa mňa fakt tak, že spojilo 2 alebo 3 kontinenty, ktoré asi vznikali pri prihlasovaní hráčov na začiatku do hry po sebe, takže teda začali hrať približne v tom istom čase...s ich umiestnením v rebríčku to nemá nič
 

DeletedUser

Hosť
jj podla doterajsej komunikacie su tam manici, hrajuci asi tak o cely-necely tyzden dlhsie ako je nas kontinent, takze by to asi sedelo...
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore