• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

Nahlásené Správa armády

Slovien Venet

Aktívny člen
Pri naverbovaní vojska mi v správe armády nepripísalo štyri vojenské jednotky. Pod systémom iOS respektíve apka FoE to funguje, ale toto sa stalo cez internetový prehliadač. Voj. jednotky zobrazilo až po odhlásení a opätovnom prihlásení.
 

maros1962

Člen
Ahojte, pridám ešte k tomu, čo napísal kolega: akonáhle chcem vycvičiť vojsko, tak po prvom zadaní výcviku mi dá ešte jednu ponuku - a potom môžem vycvičiť už iba individuálne každého jedného vojaka - t,j, klik a odchod von a tak dokola. Táto chyba má ešte jeden vplyv - a to ak sa rozhodnem pre výcvik vojska, tak potom mi nejde:
1. prepínanie správ
2. zadávanie výroby tovaru
3. zadávanie výroby materiálu
4. trh - ak chcem kúpiť tovar z trhu za body, a tie nemám, tak pred touto chybou som kúpil 10 bodov a hneď ma preplo do režimu obchodovanie, teraz mi stále ostáva ponuka na kupovanie bodov - musím ísť von z trhu a až návrate obchodovať,
proste všetko to, čo bolo predtým "automatizovane" - teda po kliku sa ponúkala ďalšia ponuka - toto teraz vôbec nefunguje.

Postreh: všetko funguje (zadávanie výroby a prepínanie správ), ak to robím ešte pred zadávaním výcviku vojska - takže možno pomoc programátorom: chyba je v oblasti zadávania výcviku vojska a potom sa prenáša na ostatné zadávania.

Zatiaľ sa výroba a výcvik dá obísť iba resetom, t.j. odísť z daného sveta a vrátiť sa.

Čakal som viac reakcií na túto chybu tuná na fóre - ale asi je to závislé od prehliadača. Hrám to pod chrome.

Pekný deň. Maroš
 
Naposledy upravené :

maros1962

Člen
Doplním ešte ďalšiu nadväzujúcu chybu na horeuvedený výcvik vojska- po výcviku mi vôbec nejde súčasný event, ostáva to zamrznuté. M.
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Problémom sa už zaoberajú vývojári hry. Zatiaľ pomáha vypnutie a opätovné zapnutie hry.
 
Hore