• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Správy, motivovanie...

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser2531

Hosť
Ahojte, asi týždeň mi nejde posielať hromadné správy pre celý cech a od dneska od rána mi nemotivuje u spoluhráčov výrobu iba kultúru...ako je to možné a prečo náš cech je bez bodového ohodnotenia: tak ako jednotlivý hráči tak celý cech?
 

DeletedUser

Hosť
ako je to možné a prečo náš cech je bez bodového ohodnotenia: tak ako jednotlivý hráči tak celý cech?

skuste porozmyslat ja som na to prisiel :D:D:D:D nadarmo sa nevolame *F*r*A*J*E*R*I* :D:D
a o tych spravach nemam sajnu :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť

DeletedUser

Hosť
SWATik :mad: naco si im radil nam to nikto nepovedal mali si na to prist sami ako my.
 

DeletedUser1833

Hosť
lebo ludia si maju pomahat ?
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
to je sice pekne ale takto by boli sikovnejsi na prvych prieckach a ty ktory ani len nieco malo neskusili by len tak chceli aby boli zase prvy :)
 

DeletedUser2531

Hosť
Ahoj, dakujem za pomoc a radu- myslím, že tu nejde o prvenstvo- nech to už vyhrá ktokoľvek- je to hra... a tie odpovede, prečo si mi poradil- neberem moc k srdcu- nech to vyhrá skupina ľudí, ktorí sú súdržný- ved je to v porovnaní z reálnym životom malina, či nie?...ešte raz vdaka aj napriek neprajníkom...:?
 

DeletedUser

Hosť
ale coby neprajnik..... ale mohli ste sapon nieco malo skusit ako to napravit ale vy nie vsak je pohodlnejsie sa spytat druheho
 

DeletedUser2531

Hosť
Ja som písala všade, ale odpoved som nedostala...))) tak som skúšala aj tu a moc Ti to vadí, že mi niekto poradil?...)))
 

DeletedUser

Hosť
nie vobec nevadi ved by bola otazka mozno par hodin alebo dni kym by na to prisli viacery a uz by sa to roznieslo mna len nastvalo ze nikto neskusil porozmyslat alebo nieco vyskusat ani si nic nevsimol preco niekto body ma a niekto nie.
 

DeletedUser2027

Hosť
potkan, foro je na to aby hraci konzultovali... a tie bodiki.... na nete je kopec scriptov....
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore