Spravil som ulohu skôr ako bola odporučana a neviem čo dalej.

DeletedUser6397

Hosť
Poradte niekto spravil som ulho skorej ako bola urcena dobyl som jedno cele uzemie a potom mi prisla uloha ze mam preniknut do sektorov a nejde to lebo su uz vyhrate.
 

DeletedUser6117

Hosť
Treba si pozrieť typy úloh . Už sa nedá nič robiť ,skús preskúmať ďalšiu provinciu a tam splniť úlohu ;)
 

DeletedUser6397

Hosť
Poradte niekto spravil som ulho skorej ako bola urcena dobyl som jedno cele uzemie a potom mi prisla uloha ze mam preniknut do sektorov a nejde to lebo su uz vyhrate.
Treba si pozrieť typy úloh . Už sa nedá nič robiť ,skús preskúmať ďalšiu provinciu a tam splniť úlohu ;)
Treba si pozrieť typy úloh . Už sa nedá nič robiť ,skús preskúmať ďalšiu provinciu a tam splniť úlohu ;)
Ale ono to nejde aj ked som preskumal dalsiu provinciu stale ziada splnenie tej ulohy.Asi ma drbne.
 

uhe83

Aktívny člen
Ale ono to nejde aj ked som preskumal dalsiu provinciu stale ziada splnenie tej ulohy.Asi ma drbne.
sry, ale blbost, uloha o preniknuti do sektorov nie je presne urcena do ktorej provincie, takze musis preniknut v inom sektore..
jedine, zeby si mal presne urcene v ktorom sektore...a to je pribehova uloha, ci??? lebo ci sa neda dana uloha preskocit a ukoncit :)
 

DeletedUser5683

Hosť
Daj nám viac informácií alebo pridaj screenshot do témy, aby sme videli, či sa žiada v úlohe preniknúť do hociktorého sektora alebo do presne určeného...
 

DeletedUser6397

Hosť
Daj nám viac informácií alebo pridaj screenshot do témy, aby sme videli, či sa žiada v úlohe preniknúť do hociktorého sektora alebo do presne určeného...
Mozem sa este opytat? Ako si nastavym obrannu armadu vies mi podlat sreen shot? Lebo ma dakto rabuje a su tamdve bojove jednotky..
 
Hore