• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

spustenie hry

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser2304

Hosť
Je mozne ze este po aktualizacii stale nejde spustit hru? lebo stale mi to loaduje a nechce spustit
 

DeletedUser2304

Hosť
tak rano mi este v pohode sla a od kedy ste spravili aktualizaciu tak mi to len nahrava a nepusti ma do sveta...takze neviem co sa tomu stalo
 

DeletedUser

Hosť
No okrem toho že spamujeme 2 týždne starú tému , tak tá rada bola myslená vážne a úprimne . V tej aktualizácii sa menila aj mapa kontinentu a preto u niektorých ľudí tento problém vznikol , proste sa im točilo koliečko loadingu mapy a nič . Dokonca aj mne sa to pošťastilo :D Tak reku počkám idem na cigo , keď som sa vrátil koliečko sa stále točilo , reku mr*am , zmazal som cache , logol a pohoda všetko išlo hneď :)
 

DeletedUser2027

Hosť
swato, neva aspon je ocom kecat/pisat:eek:) si isiel asi na robotnicku cigu, mars, start:eek:))) keby skocis na 20cm kubu co by si hulil asi 2hodky mozno by to dovtedy preslo:eek:)))))
 

DeletedUser1894

Hosť
no keď to dlho nahráva to tá aktuálna verzia mne to tiež dlho ťahalo ale už keď to raz natiahne tak to už ide v pohode keď sa zmaže ceich či ako sa to volá tak to znova dlho nahráva aspon u mna ale nakoniec stále nahrá inak ta hra chce stále večie nároky na ramku o chvíľu ani mne sa asi nepodarí spúštať
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore