Budú ešte studne želaní v eventoch?

Rhando

Aktívny člen
Zatiaľ je to len na úrovni hráčskych dohadov ( žiadne oficiálne vyjadrenie ), ale jednou s možností je, že Innogames chce takto obmedziť ( sťažiť ) hráčom vytváranie tzv. "Dia fariem". Ja osobne to považujem trochu pritiahnuté za vlasy, pretože v hre je stále dostatok možností ako získať Studne Želaní aj mimo eventy - Denné Výzvy, za vyjednávanie cez Vesmírny Transportér, Hradný Systém. Plus v hre sú aj Fontány Mladosti, ktoré sú to isté ako Studne Želaní, a tieto sa dajú získavať ako odmeny v rámci Cechových Expedícii každý týždeň.
 

Mao Ce-tung

Nový člen
tiez som nazoru ze koli tomu zamocku modremu to zrusili... zatial sa neobjavil ani ako denna vo winter evente na bete takze... bude to skoda aj co sa tyka mna
 

Slovien Venet

Aktívny člen
To je tak keď niektorí hráči sa dištancujú od Kultúrnej usadlosti kde je možnosť získať úlomky. V japonskej usadlosti sa dajú získať úlomky svätyne znalostí u Vikingov sa dá získať súprava svojpomoci k ostatným sa chystám neskôr. V tejto hre je veľa hráčov, sú v nej aj takí , ktorým chýba trpezlivosť a aktívny prístup. Najlepšie to vystihol Kiyosaki : " Dáš človeku rybu nakŕmiš ho. Naučíš ho chytať ryby uživí sa sám!"
 

Rhando

Aktívny člen
A načo sa trápiť s Úlomkami Studní Želaní, keď Fontány Mladosti sa dajú získať z Expedície úplne v pohode a technicky je to to isté ako Studne Želaní.
 

Slovien Venet

Aktívny člen
Cechové expedície hrávam pravidelne. Ak niektorí tvrdia, že ich majú je to ok. Poznám hráčov čo ich zatiaľ nemajú. S tvrdením získať fontány mladosti z Cechovej expedície by som bol dosť opatrný.
 

Rhando

Aktívny člen
Prečo "opatrný"? Pokiaľ hráč robí Expedície pravidelne na 64 zrážok každý týždeň, není problém. Chrám relikvii je len ako bonus k tomu.
 
Hore