• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

Sumár návrhov a nápadov

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser5683

Hosť
Zdravím všetkých "zlepšovateľov, výmyselníkov" a skrátka všetkých, ktorí sa snažia hru Forge of Empires doviesť do kondície skvelej hrateľnosti pre všetky vekové kategórie.

Do tejto témy budem zaznamenávať všetky vaše návrhy a nápady, aby boli vždy pripravené pre náš tím ich kedykoľvek postúpiť ďalej bližšie k tímu vývojárov. Na druhú stranu budete i vy vedieť, na ktoré vaše návrhy náš tím zareagoval a v akom stave je váš nápad.

Bude to prehľadné a žiadny užívateľ na fóre nebude mať pocit, že jeho návrh je zabudnutý a nikto sa mu nevenuje...

NávrhAutor
Hromadný výber vyrobených surovín a peňazí by malo byť zadarmo a nie za diamantyBelko
Výmena mincí za diamantyvladislav2381
Prehnané ceny pri NPC obchodníkochAngelf1re
Bonus k budove by mohol ukazovať, koľko ešte bude platiťDare85
Skrátenie času výroby bojových jednotiekjoker
Viac informácií o sile jednotiek v budove na výrobu vojenských jednotiekTheEgopat
Vytvorenie skladu alebo skrýše proti plieneniu mincí a surovín iným hráčomBelko
Výmena medailí za suroviny a minceguliciak
Preloženie funkcií v cechuJohnnyxx5
Prispôsobenie pohľadu obrazovkyKinGShree
V cechu pridať tlačítko Čo je nové v cechovom fóreJohnnyxx5
Nastavenie času výberu peňazí v obytných budováchzendenisko
Každá zbraň by potrebovala na výstrel surovinuTrinidad
Otočenie budovMi-ko
Turnaje prebiehajú extrémne dlhoTrinidad
Možnosť vidieť v cechu stav pripojenia hráčovLord_FENIX
Zrušenie automatického dokončenia bojaTobi
Možnosť zriadiť arénu, kde by súperili hráč proti hráčoviErkoSvk
Farebné menovky/príznaky pre hráčovmojefsp
Útok na hráča z globálneho rebríčkaCossacks
Vylepšenie cechového fóraDare85
Spravodlivý pomer na trhoviskumojefsp
Pri návšteve cechu by mala byť prítomnosť tlačidla na zaslanie pozvánkymojefsp
Denný bonus za hranie hryJames2253
Defenzívne vojenské budovymojefsp
Možnosť brániť svoje mesto pri útoku v prípade, že sme onlinesaw666
Nočný pohľad na mestoBraveHeart
Odmena plienenia - zvýšenie spokojnosti vlastného mestaroller
Budova skladu, kde by dočasne ukladali budovyCODEIN
Neútočenie počas sviatkovJames2253
Pridať viac volieb času výrobyTherador
Predaj VB plánikov za mincefono
Sklad na VBprotokol
Možnosť výberu mesta za akú krajinu hraťBraveHeart
Úprava bonusov VB k obrane mestamojefsp
Rozšírenie mesta za medaileprotokol
Cechové sídloprotokol
Zmena vzhľadu vyplienenej budovykomfabel
Zmena obrázku vo vyhodnotení bitky v progresívnej éreAthos
Penalizácia za útek z bojarireland
VB Alcatraz by ukazoval pri zbere, akých náhodných vojakov vyprodukovalMaxo
Zmena prostredia hry podľa ročných obdobífilipko4
Prehľad prispievateľov a príspevkov do cechovej pokladniceElite8
Zaviesť možnosť pridávania a odoberania hráčov z hromadných správKonstant
Opraviť problém s nežiadúcim samozmazávaním hromadných správKonstant
Použitie iných materiálov pri stavbe budovyDavid1993
Farebné zvýraznenie ikonky nad výrobou, oznamujúcu dokončenie produkcieNickol
Spravodlivejšia motivácia cez tlačítko Pomôcťhitzone
Urýchlenie výcviku jednotky pomocou motivácie vojenskej budovyZerogen
Vylepšenie studne želaní o pridanie prestíže (koruniek)palioli
Vzhľad Signálneho podľa éryMortimer
História bojov ako prehľad mojich útokov alebo útokov na mňaZerogen
Hromadná správa nielen pre cech, ale i pre priateľov a susedovJanči 3003
Po arktickej dobe, doba vesmíruAce52
Uskutočnenie eventu za účelom výmeny nepotrebných budov z inventáruMitoma
Potvrdzovacia otázka pri nahlasovaní hráčaMichalnatoris
Úprava názvov surovín na trhovisku v 1.páde jednotného časumadvo
Hostinec v eventových úloháchkusololz
Väčšie množstvo tovaru ako odmenu z úloh z eventuSielyn
Navýšenie limitu poslaných pozvánok na 140 ako je aj limit priateľovSysqrw
VB s percentuálnym bonusom na ostatné VBSIVI93
Nová doba - Medziplanetárna budúcnosťArky
Virtuálna realita vo Forge of EmpiresMorphium
Vylepšenie bojov pomocou experience bodovJoky Jorkyj
Prehľad umiestnenia susedov v Cechovej expedíciijozef288
Možnosť "vypnúť" konkrétny eventMaxo
Uľahčenie prispievania bodov do VB iného hráčaMorphium
Pri expedičných bojoch okno s varovaním, že zapínate boj s nekompletnou alebo so zranenou armádou Jigoro
Vytvorenie obchodu alebo eventu na predaj nepotrebných budov v inventáriMirko196
Pridanie tlačítka pri vyjednávaní v Cechovej expedíciiJooguda
Aby sa nedali zavrieť štartovacie sektory na CVC mapáchjozef288
Aby i menšie cechy mali možnosť svojou usilovnosťou a dobrou stratégiou vyrovnať sa tým silnejšímjozef288
Úroveň cechu maximálne 60jozef288
Úroveň VB maximálne 60jozef288
Zatraktívniť v hre predovšetkým bojjozef288
Navrhujem, aby v eventoch neboli úlohy na preskúmanie technológie alebo, aby bola v úlohe alternatívaVikingcek



Zoznam nie je konečný, príspevky priebežne pridávam, ak tu nenájdete ten svoj "zlepšovák", prosím napíšte mi :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5683

Hosť
Pokračovanie zoznamu:
NávrhAutor
Pri plnení úlohy Grivus, sa nezhoduje popis úlohy s jej plnením. Vymenovaných je 12 vojakov a v progres bare je 15.Tooon
Prieskum provincie (ale stále sa bavíme o jednom prieskume) treba dať do najbližšieho eventu za peniaze (zlato)Mirko196
Uvítal by som jednoduchú štatistiku, koľkokrát ma nejaký priateľ za posledný týždeň/mesiac motivoval a koľkokrát navštívil môj hostinec.RxRa
Navrhl bych změnit odměňování v cechovní expedici na původní, nebo zkrátka vynechat ptákoviny.Hoprdox
Čo keby bola do hry vložená aréna (skúšobné bojisko) kde si môžem dať vlastný výber nepriateľskej Army a ešte bonusy (útoku,obrany) a svoju na otestovanie, aký vojaci sa kde hodiaMirko196
Hráči, ktorí odídu alebo budú prepustení z cechu počas expedície, ich meno by malo svietiť na červeno, aby sa vedelo, že už nie sú v cechujardobhry
Navrhoval by som veľkolepú budovu podobnú ako skleník, alebo inovačka, ktorá by dala časový bonus a ešte niečo iné (body, mince, nástroje...). Hlavná zložka by bol ten časový bonus, ale na všetky budovy VB, studňa, výrobné, domy... Tupek
Do hry by sa mohla pridať tzv. informačná "lištička", kde by bolo vidieť stav koľko tovarov ešte môžem získať z motivovania/rabovania, ak mám Dynamic Tower alebo Voyager V1qer509
Pre mobilnú aplikáciu: pridať čas odpočítavania zberu pre VBmarco
Hľadanie pokladov aj do mobilnej verzie. Úprava odmien za dobývanie sektorov, obzvlášť tých surovinovýchobcan1
Pri neuspesnom hladani pokladu (ked si mam vyzdvihnut odmenu a zacat odznova), zobrazit cervene x podobne, ako je zelena fajka.Tooon
Bolo by fajn, ak by sa dali filtrovat ponuky na trhu aj podla hraca.Tooon
Uvital by som statistiku prispievatelov do VB. Bolo by fajn pridat dalsiu informaciu v Historii udalosti v sekcii Udalosti s VB, o tom, ze mi niekto prispel a kolko to bolo, ako aj informaciu, ze som niekomu prispel a kolko to bolo.Tooon
Navrhujem aby sa aj v aplikácii na android dalo používať Cechovné fórum, pretože veľa hráčov hrá väčšinou cez mobil a ak sú vo vedení cechu je to dôležitá vec.tandrej98
Uvital by som keby sa dalo predčasne zrusit už aktivované posilnenie hostinca a strieborniaky by prepadlijozef288
Možnosť voľby tovaru (ako pre "Vaše ponuky" (PONUKA), tak aj pre "Vaše potreby" (POTREBA)) prostredníctvom kliknutia na daný tovar v spodnom zozname, rovnako ako to ide v CE v prípade prispievania.Afynyth
Ak by sa kliklo na tlačidlo prislúchajúce skupine, ktorej tovar by sme chceli zmeniť, tak by sa tým zvolený tovar zrušil, čo by so sebou prinášalo možnosť znovuzvolenia tovaru pre danú skupinu kliknutím v spodnom menu.Afynyth
Navrhoval by som vytvoriť rebríček cechov v získavaní medajlii v expedíciach ako to je aj v cvc v jednotlivých svetoch.Zutko
Navrhujem aby sused mohol vyrabovat len toho suseda ktorý dva dni po sebe neklikol na tlacitko pomoc, resp priamo nemotivoval, alebo nezdokonalil budovu.Feríčko
Navrhujem aby sa darceky dali posielat za poplatok, cize postovne. Posielanie darcekov medzi svetmi nech je spoplatnene dvojnasobkom, a posielanie darcekov medzi svetmi samemu sebe, nech je spoplatnene 20 BV v jednom svete a 20 BV v druhom svete a v oboch svetoch len z inventara.Feríčko
Hromadná návšteva hostincov a hromadná pomoc priateľom, spolucechovníkom, pripadne aj susedomTooon
Zahrnúť grafické návrhy zo súťaže "Kreslím, kreslíš, kreslíme" Petra Deen - Fontain of fortune,Gemini83 - Sklenený Dóm, HUJGI - Koruna,jozef288 - Bojnický hrad,scandiego - vesely FoE Dom,jmalachi - JmalachiFort,Jooguda - Skala dračieho zubu,Uránius Správny 6 -Telekomunikačná veža,Sissy Lu - Futbalový štadión do zoznamu potencionálnych nových VB
Sissy lu
Plány VB, ktoré dostanem za splnenie úlohy alebo v expedícii, aby boli z mojej doby alebo maximálne o 3 doby nižšiejozef288
Uplatnenie posilnenia produkcie mincí a zásob aj pre VBAfynyth
Trhovisko s bodmi do VBAfynyth
Zmrtvychvstanie jednotiek (vojaka) za diamanty nebolo az do maxima (45dia) ako to je teraz ,ale dalo by sa vyliecit (vzmrtvychvstat ) len jeden dielik zivota za 5 diageorge14
Možnosť zvoliť ľubovoľný počet použití balíkov výskumu a s tým aj zvýšiť maximum bodov k dispozícii na 1000Afynyth
Navrhujem po vyrabovaní, aby sme si odniesli odmenu aj za jeho vyrabovanú budovu (nie len produkciu, ktorá daná budova produkuje ), ďalej navrhujem po vyrabovaní by mohla byť z tých budov zrúcanina v plameňoch a poškodený majiteľ by si ich musel postaviť nanovogeorge14
Uvítal by som dve nové tlačítka: Jedným by som sa usadil v každom možnom priateľskom hostinci a druhým by som hromadne pomohol priateľom, spolucechovnikom, pripadne aj susedomTooon
Možnosť zakúpiť alebo inak získať (napr. v evente) chýbajúce budovy zo súpravy, aby bolo možné skompletovať konkrétnu súpravu.Mirko196
Navrhujem zrušiť platiť za rozšírenie územia ktoré som dobil.rikitan1713
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5683

Hosť
20.05. 2017 Zoznam návrhov som aktualizoval, návrhy, ktoré boli realizované, som preškrtol, aby bolo zjavné, že tieto návrhy už nie sú aktuálne. Ak, ste v zozname nenašli svoj "zlepšovák", napíšte mi a ja ho tam s radosťou pridám. Ak ste v zozname našli návrh, ktorý už bol alebo je zrealizovaný, napíšte mi a ja ho preškrtnem.

Ďakujem za vaše podnety a spoluprácu!
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore