Preposlané Sumár tovaru v usadlosti

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Danober

Aktívny člen
Pri zobrazení vývoja v usadlosti - okno Vylepšenia veľvyslanectva je zobrazený tovar ku každej položke ktorú je potrebné odomknúť.
Pokiaľ mám napríklad v Egypte vyrobeného 25 jačmeňa a v ďalšom okne potrebujem 32 tak je číslo 35 označené červenou farbou pretože nemám dostatok - to je v pohode.
Ak je v nasledujúcom okne (po tých 32) potrebných 5 jačmeňa tak je číslo 5 označené bielou farbou, to ale nie je pravda, že mám dosť tovaru, pretože mám na sklade len 25 jačmeňa, ale na odomknutie prvého a druhého vylepšenia potrebujem 32+5 jačmeňa - čiže by boli na bielo obe čísla až potom čo vyrobím 37 jačmeňa
Takže keby sa tovar označoval ako sumár, čiže až keď vyrobím dostatok na dokončenie oboch otvorení by to pomohlo minimálne v tom, že si ho nemusím vopred počítať.
Prípadne v tom okne uviesť sumárne počty všetkého potrebného tovaru na odomknutie všetkých vylepšení a postupne ako ich otváram tak odpočítavať.
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Myslím, že toto sa zaviedlo do hry aj vďaka tomuto návrhu z nášho fóra :)
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Vieme aj kedy sa to zobrazi v hre? Dnes na PC verzii mi to neukazovalo, teda aspon myslim :eek:
Nie je to presne tak, ako si to napísal ty. Je to v okne veľvyslanectva - Prehľad zdrojov

usadlostprehlad.jpg
 

Danober

Aktívny člen
Tak uz som to nasiel. Vlavo hore v mobilnej verzii je ikonka na prehlad zdrojov. Je to parada. Musim povedat ze ovela lepsie ako som si predstavoval. Sumar, rozdiely, chybajuce a vela dalsieho ;)
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
A vo výskume je zase prehľad potrebných tovarov :)
 

Danober

Aktívny člen
Je to paradicka. Teraz budeme presne vedet kolko coho potrebujeme zohnat ci uz v usadlosti alebo vo vyskume. Vo vyskume vyuzijem na nazbieranie potrebneho poctu zdrojov na preskocenie dalsej doby.
Vyvojari sa stym pohrali a potiahli to dobrym smerom. Odkazujem, ze vyborna praca ;)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore