trh

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser98

Hosť
dalšia verzia nahodená a nefunguje filter v obchode...chcel som odfiltrovať hráčov len z cechu a zobrazilo (lepšie by bolo povedať nezobrazilo) mi prázdnu tabulku...tak som ručne skúsil nájsť ponuky a oni tam skutočne boli...a problém s forge bodom je stále...a na anglickej bete to stále ide bez forge bodu...tá istá verzia...skoro ten istý čas nahodenia ako u nás:). pozerám že tu začali nahadzovať verzie ako na bete...hmm...zaujímavý ťah autorov...škoda len tej chybičky na trhu...teda...teraz tie chybičky čo som postrehol sú už dve:)
 

DeletedUser

Hosť
čo sa stalo s obchodovaním v rámci cechu? mne osobne teraz v rámci cechu "žerie" obchod 1 forge bod :( to by nemalo robiť nakoľko v popisoch vychytaní bugov táto zmena nefiguruje a taktiež na anglickej bete, kde dnes nabehla presne táto istá verzia to funguje stále bez forge bodu. poprosím kompetentných upozorniť na túto chybu.

ide to aj bez forge, hacik je ale v tom, ze FP nestahuje len na ponukach uz vopred zadanych len pre cech ... ak je ponuka verejna, FP to stiahne ajked obchod prebehne medzi clenmi cechu ... len na toto si treba dat pozor a mozete obchodovat v cechu zadarmo ..
 

DeletedUser

Hosť
čo sa stalo s obchodovaním v rámci cechu? mne osobne teraz v rámci cechu "žerie" obchod 1 forge bod :( to by nemalo robiť nakoľko v popisoch vychytaní bugov táto zmena nefiguruje a taktiež na anglickej bete, kde dnes nabehla presne táto istá verzia to funguje stále bez forge bodu. poprosím kompetentných upozorniť na túto chybu.

O žiadnu chybu sa nejedna prehľadal som všetky oznámenia ohľadom update a našiel som toto:

  • Obchodovanie v rámci cechu - členovia rovnakého cechu môžu medzi sebou obchodovať BEZ Forge bodov/bodov výskumu
    - aby sme zabránili zneužívaniu pomer musí byť medzi 0.66 a 1.5
    - možnosť vyfiltrovať len cechovné ponuky na trhovisku

=> v rámci cechu sa dá bez poplatkov obchodovať len v pomere 0.66 - 1.5.
=> ak nebudete obchodovať v ramci cechu tak musíte zaplatiť jeden bod Forge ale výhoda je, že ste není obmedzený pomerom (0.66 - 1.5).
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser98

Hosť
my v cechu zásadne obchodujeme v pomere 1:1 bez ohladu na surovinu! snád viem čo píšem. ide nám o hru a nie o to aby sme niekoho zdierali...ako som písal...chyba je vo filtrovaní v obchode a tak isto to žerie 1 forge bod...neviem ako iným, ale mne to robí stále. Inak výpadky hry počas celého dňa som nezaregistroval...všetko ostatné mi ide normálne
 

DeletedUser

Hosť
To iste robi aj mne.. Ked dam len cechovne ponuky, nic mi nezobrazi. Ale ked dam ponuky pod susedov, vidim ponuky mojich susedov, ktori su so mnou v cechu. Kde je chyba?
 

DeletedUser

Hosť
Ahojte, mam rovnaky problem. Po klinuti na cechove ponuky sa ziadna nezobrazi a pritom ked to nezakliknem , tak zobrazuje aj ponuky clenov cechu. Bolo by dobre opravit to.
 

DeletedUser

Hosť
To iste robi aj mne.. Ked dam len cechovne ponuky, nic mi nezobrazi. Ale ked dam ponuky pod susedov, vidim ponuky mojich susedov, ktori su so mnou v cechu. Kde je chyba?


nebude chyba tiez v tom ze tvoji cechovy kolegovia pri zadavani ponuky nezafajkli kolonku "len pre cech" tympadom ich vidis ale tvaria sa ako susedske ponuky a musis zaplatit aj jeden FP za obchod ..
 

DeletedUser

Hosť
Jedná sa teda o chybu, chyba by mala byť opravená v ďalšom update (0.13).
 
Naposledy upravené moderátorom:
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore