• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

Nie je chyba Udalost Futbalovy pohar - ulohy s "ALEBO" vyzaduju splnenie oboch uloh

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

overclocker

Nový člen
Na vsetkych svetoch musim splnit obidve ulohy kde su dve moznosti, aby sa mi odomkla odmena a dalsia uloha.

EDIT: prva uloha - poraz armadu ALEBO vyjednavaj mi presla v poriadku, az pre nasledujuce ulohy som potreboval splnit obe moznosti.
 

Prílohy

  • FoE_futbal.PNG
    FoE_futbal.PNG
    639,6 KB · Zobrazenia: 5
Naposledy upravené :

Rhando

Aktívny člen
Zvláštne, mne ten Quest, čo si dal obrázok, splnilo hneď, keď som daroval tovary do pokladne cechu, nemusel som už potom dávať body výskumu.
Edit: Aj na 2. Svete mi to zarátalo po splnení jednej podmienky pri "Alebo".
 
Naposledy upravené :

overclocker

Nový člen
Zvláštne, mne ten Quest, čo si dal obrázok, splnilo hneď, keď som daroval tovary do pokladne cechu, nemusel som už potom dávať body výskumu.
Edit: Aj na 2. Svete mi to zarátalo po splnení jednej podmienky pri "Alebo".
s podozrenim, ze by problem mohol byt v mojom prehliadaci/pocitaci, skontroloval som si stav ulohy cez mobilnu aplikaciu. Mam tam rovnaky stav ako na PC = jedna z uloh splnena, ale odmenu neviem zobrat.
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Na vsetkych svetoch musim splnit obidve ulohy kde su dve moznosti, aby sa mi odomkla odmena a dalsia uloha.

EDIT: prva uloha - poraz armadu ALEBO vyjednavaj mi presla v poriadku, az pre nasledujuce ulohy som potreboval splnit obe moznosti.

Úloha má dve podmienky - jedna podmienka sa dá splniť dvomi spôsobmi, to máš hotové.
Na obrázku je vidieť, že si ešte nesplnil druhú podmienku - pozbierať mince.
 

overclocker

Nový člen
ahaaaaaa... ja som to zle pochopil - myslel som, ze je to uloha typu (A) alebo (B+C) a je to pritom (A alebo B)+(C).
dakujem Blau krasne za vysvetlenie a promptnu odpoved, problem medzi klavesnicou a stolickou je vyrieseny :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore