• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

Udalosti, úlohy a správa armády.

pete11

Člen
V hre FORGE OF EMPIRES sú udalosti. Tieto udalosti sa zadávajú v nejakých časových intervaloch. Mám otázky:
1. Ak sa prekleniem do novej doby, v čase ked vznikne udalosť tieto úlohy nie su splniteľné. ( ak si nekúpim diamanty )
2. Ak mám úlohu, pri ktorej súper postaví v prvej armáde 8 vojakov a v druhej 4. Ja môžem postaviť len jednu armádu ? ( obetoval som 100 vojakov a ani obraz ani zvuk )
3. Trochu tej hre urobiť drive... Sadnem si za to a cakam... Chce si oddýchnuť a nie cakat.

Dakujem za odpoved.
 

pete11

Člen
Ahoj ak mam castel del monte 4 uroven, Aachensky dom 4 uroven, kopec budov na zvysenie utoku a obrany + dam z hostinca 20% na utok dohromady utok 57% + obrana. A ani obraz ani zvuk 150 vojakov som schoval ako nič.
 

GamerMiki30

Aktívny člen
No to máš veru slabé, no treba tu armádu vedieť zložiť do útoku... dobrá voľba je 2 jednotky, 6 rogue...
 

Bremen

Člen
pri zostavovani armady yyuzivaj bonusy: tazka jednotka voci lahkej, lahka voci rychlej, rychla voci strelcom a kanonom....
a ano kombinacia 2 jednotky a rogue je vyborna, funguje aj 4 tazke 4 delostrelecke ak nemas dost zlodejov
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
1. Ak sa prekleniem do novej doby, v čase ked vznikne udalosť tieto úlohy nie su splniteľné. ( ak si nekúpim diamanty )

Všetky úlohy v udalostiach sú splniteľné. Postup do novej doby si však treba dobre rozmyslieť, lebo je pravda, že určite sú tie úlohy v udalostiach ťažšie, keďže chýbajú tovary a boje sú obtiažnejšie. Častokrát preto hráči ostávajú dlhšie v aktuálnej dobe, aby sa pripravili na tú novú.
 
Hore