Súťaž Váš obľúbený hrdina/hrdinka

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management

newlogo1.png


Milí hráči,

aký je váš obľúbený hrdina alebo hrdinka (filmový, knižný, herný a tak podobne) a prečo?

Napíšte nám to do tejto témy a zapojte sa tak do losovania o diamanty!

Každý môže mať len jednu účasť.

Trvanie súťaže je do 2. augusta 23:59.

Po skončení súťaže vylosujeme pomocou náhodného generátora čísiel 3 výhercov, ktorí získajú 500
Small_diamond.png


Neváhajte a zapojte sa do súťaže, šancu má každý!

Prajeme vám veľa šťastia!
Váš Forge of Empires Tím​
 

Neo113

Člen
možno to bude znieť divne ale Wonder Woman pretože aj žena dokáže byť silná a statočná (áno mam rád filmy)
 

Helena Trojska83

Nový člen
Môj obľúbený hrdina je Herkules a prečo? Nuž preto lebo si miesto na Olympe musel zaslúžiť a nepomohla mu ani protekcia ani božský povôd musel si to poctivo odmakať
 

Tomáš123

Nový člen
Najlepší je Ultimátny hrdina. Má veľkú schopnosť a veľkú pomoc a je za všetkých hrdinov do kopy a daľej ma dostane. Šporím si provianty a aj keď bude denná odmena pre mňa vyhovujúca to všetko miniem. Kedže stojí diamanty skúsim šťastie a výhru určite použijem na ultimátneho hrdinu.
 

Jozef SK

Nový člen
Ultimátny hrdina pretože nepotrebuje vychladnutie a je ihneď za poplatok k dispozícii , plus poskytuje bonusy všetkých hrdinov ✯
 

effendi

Nový člen
Terminator. Mam rad roboty a Arnold S. ako robot je paradny. Aj Tx je super. Dokaze si zvacsit prsia ked treba
 

Scorn

Nový člen
Aktuálne je môj obľúbený hrdina agent CIA - Mitch Rapp z knižnej série od spisovateľa Vince Flynna. Za každých okolností sa drží svojich zásad.
 

Slovien Venet

Aktívny člen
Mojím hrdinom je dedkov pradedko po otcovej strane. Slúžil v cisárskej armáde!

Borejec : Dinegu
 
Naposledy upravené :
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore