Výhercovia súťaže "Veľkonočná básnička"

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser5683

Hosť
easter15forumlogo.png

Vážené kráľovné a králi kráľovstiev rýmu a slohového štýlu,

sme milo prekvapení koľkí z vás sa zapojili do tejto básnickej súťaže a bolo veľmi ťažké rozhodnúť, ktorí traja súťažiaci si zaslúžia prvé tri miesta, pretože všetci, ktorí ste sa zapojili ste úžasní. Avšak, aby súťaž mala i pekný záver rozhodli sme zverejniť výsledky nášho hodnotenia a vašich kliknutí:

  1. miesto - Sissy lu (500 diamantov, 1 x svätyňa inšpirácie, 200 bodov výskumu)
  2. miesto - Rakson (250 diamantov, 1 x svätyňa úcty, 100 bodov výskumu)
  3. miesto - jmalachi (150 diamantov, 1 x svätyňa znalostí, 50 bodov výskumu)
  4. miesto - HUJGI (100 diamantov, 1 signálny oheň, 25 bodov výskumu)
  5. miesto - Uránius (100 diamantov, 1 signálny oheň, 25 bodov výskumu)
  6. miesto - Marcela Kuľková (100 diamantov, 1 signálny oheň, 25 bodov výskumu)
  7. miesto - kordélia poctivá 10 (100 diamantov, 1 signálny oheň, 25 bodov výskumu)
  8. miesto - Gemini83 (100 diamantov, 1 signálny oheň, 25 bodov výskumu)
  9. miesto - Pista88 (100 diamantov, 1 signálny oheň, 25 bodov výskumu)
  10. miesto - Petra Deen (100 diamantov, 1 signálny oheň, 25 bodov výskumu)
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Užívateľ SantiSchneider pridal svoju básničku po časovom limite.

Všetkým súťažiacim ďakujeme za účasť v súťaži a tým čo nevyhrali, odkazujeme, aby nezúfali, súťaže budeme poriadať naďalej a ak ste nevyhrali teraz, určite vyhráte v nasledujúcich súťažiach. Poprosíme výhercov, aby do tejto témy napísali svoje herné mená (nicky) v hre a názvy svetov kam chcú poslať svätyne, signálne ohne a body výskumu.

Váš tím Forge of Empires
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4

Hosť
Alebo mi takisto môžte zaslať svoje herné mená a svet do správ :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5845

Hosť
kordélia poctivá 10 Cirgard
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4

Hosť
Odmeny boli pripísané vo forme balíčkov do vášho inventára. Tí, ktorí mi nadiktovali chybné herné mená, alebo sa ešte vôbec o svoju odmenu nehlásili nech sa mi prosím nahlásia. Ďakujem. :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore