• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

Nahlásené Výmena denných úloh

faramir

Člen
v posledných 2 dni sledujem že keď vymieňam denné úlohy po prevzatí splnených, tak mi zmiznú preskočené úlohy a nové mi nabehnú až po krátkom zamrznutí. aj to musím prekliknúť napríklad vstupom na bojisko, alebo krčmy. potom sa úlohy zobrazia. neviem či je to chyba len u mňa, alebo má s tým mrznutím aj niekto iný problém
 

Marek.48

Nový člen
Tiez mam tuto skusenost. Predtym to islo hladko, teraz musi clovek pockat kym sa plne dokonci animacia (kedy sa dokonci sa da dobre vsimnut podla slideru/posuvniku v zozname uloh, on trosku podskoci ked dobehne animacia). Ak clovek nevycka, tak mi to v asi 25% pripadoch odmietnutia ulohy zamrzne a neukaze dalsiu ulohu, a musim bud vojst na nejaku inu mapu, alebo stlacit F5.
 
Hore