• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Výroba ciest

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Dnes sa mi už viac krát stalo že som si dal postaviť napr. 8 ciest a po ich postavení sa ukázalo okienko oznamujúce chybu v hre . Po znova načítaní hry cesty nielenže nestály ale zásoby aj zlato sa mi aj tak odčítali a kedže tento druh stojí 100 zlataa a hlavn 300zásob je to premňa strata len za dnes už više 5000 zásob tak by sa stým malo niečo robiť
 

DeletedUser2558

Hosť
Mne sa niečo podobné stali pri výstavbe Honosných domov. Dal som stavať 6, pri šiestom mi nahlásilo chybu, reštartovalo hru a po opätovnom spustení som mal rozostavaných iba 5 domov, ale zásob ubudlo za 6 domov.
 

DeletedUser2565

Hosť
Práve kvôli takýmto bugom , a pre ich predstihnutie nedávajte stavať veľa budov naraz , či už cesty , výzdoby alebo budovy ,tieto bugy väčšinou nie sú spôsobené hrou ale vymoženosťami vášho PC , a kedže FoE je pre staršie tipy počítačov graficky náročná hra, takéto bugy sú pre niekoho novinkou a niekto sa s nimi stretáva každodenne.
 

DeletedUser2027

Hosť
Práve kvôli takýmto bugom , a pre ich predstihnutie nedávajte stavať veľa budov naraz , či už cesty , výzdoby alebo budovy ,tieto bugy väčšinou nie sú spôsobené hrou ale vymoženosťami vášho PC , a kedže FoE je pre staršie tipy počítačov graficky náročná hra, takéto bugy sú pre niekoho novinkou a niekto sa s nimi stretáva každodenne.

ado, tato hra nieje narocna na starsie pc... ale je narocna na zmaknutie aj novsich pc svojou nedostatocnostou.... takze je zle naprogramovana.... bol tu na fore zaznamenany postreh myslim ze swata a ten pisal ze ma 4jadrovku s 8gb ram.... a vytazenie procesora 60-70% to je ok? asi nie.... bolo tu cronim spomenute ze prehliadace su podporovane vsetky ale staci niaky doplnok a ten to brzdi... ale to nieje odpoved a riesenie na problematyku... ja mam 1,4ghz prozesor a 3gb ram a mam to na vazkach... ale ked svoju konfiguraciu spomenul prave swato, tak to dalo klinec navise do truhli pre foe.... pc hry su jedna ruka s vyrobcamy grafyckych kariet.... to aby si kupoval grafiku kazdy rok za 200-300e... ale foe tymto prekvapuje... je to hybryd medzi onlinovkou a stabylnou instalackou...a to matie... a je to zaroven nefer a podraz.... pc gamesky su vypitlane do posledneho detajlu a stoja napr 10-40 e ale toto nefunguje a priebezne pitaju formou bonusov do hry ecka.... akze klasika piramidka, tunel ...:eek:))))
 

DeletedUser

Hosť
Ono je otázne aj tak čo hru nakoniec brzdí , či zle naprogramovanie , či nejaká chyba v mojom a našich kompoch . Ale možno by dokázalo pomôcť aj to ak by sa dalo foe stiahnuť (myslím len čisto animácie + obrázky) na HDD aby prehliadač sťahoval aspoň niečo z tade , mohlo by to pomôcť , ale je to veľmi otázne .
 

DeletedUser2027

Hosť
zdar swato, co pises som uz nad tym rozmyslal... hra nemusi byt zle naprogramovana, ale svojou narocnostou spomaluje pc. ale zase tym padom spada do kategorie zle naprogramovane:eek:) je len asi neviladena. pri sledovani spustenych aplikacii som natrafil na foe kontajner co zabera 1,5 az 1,8gb ramky. co je dost.... foe zobere a vyuzije s pc co moze a to je zla technyka. proste beta verzia... skorej by som uvital instalacku hry. to by uplne vyriesilo vsetky problemy. a z netu by stahovalo len doplnujuce info... pri utokoch, stavbe, atd...
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore