Vkladanie obrázkov do cechového fóra.

triomir1

Nový člen
Ahojte.
Chcem Vás poprosiť či mi niekto neporadíte, ako by som mohol vložiť snímok obrazovky z tejto hry na privátne fórum cechu.
Pokúšam sa vytvoriť pár návodov, aby sa mojim spoluhráčom hralo ľahšie a nemuseli opakovať, aj moje chyby začiatočníka.

Napríklad Takto : Nefrit.png ako sa to dá jednoducho tu. Viem, že by som to mohol publikovať tu a dať do cechového fóra len odkaz na toto miesto, ale niečo je len v pracovnej verzii a niečo je privátne, zdieľané len v spoločenstve cechu.
Ďakujem.
 

GamerMiki30

Aktívny člen
Ahojte.
Chcem Vás poprosiť či mi niekto neporadíte, ako by som mohol vložiť snímok obrazovky z tejto hry na privátne fórum cechu.
Pokúšam sa vytvoriť pár návodov, aby sa mojim spoluhráčom hralo ľahšie a nemuseli opakovať, aj moje chyby začiatočníka.

Napríklad Takto : Zobraziť prílohu 1368 ako sa to dá jednoducho tu. Viem, že by som to mohol publikovať tu a dať do cechového fóra len odkaz na toto miesto, ale niečo je len v pracovnej verzii a niečo je privátne, zdieľané len v spoločenstve cechu.
Ďakujem.
Pokiaľ mi je známe, tak sa to nedá. Môžeš to dať tu alebo na nejaký iný web aj s popisom prípadne si založiť skupinu na sociálnej sieti a tam aj s prílohami diskutovať
 

triomir1

Nový člen
Ďakujem za odpoveď. Keďže sa cechové fórum ruší, môžete celú túto časť zmazať alebo uzatvoriť.
 
Hore