Preposlané Vrátenie možnosti vymazania vecí v inventári pre dobu železnú

  • Zakladateľ témy DeletedUser6596
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser6596

Hosť
Navrhujem vrátiť späť možnosť vymazania u všetkých vecí v inventári, nakoľko u hráčov ako ja, ktorí majú mesto naschvál ponechané v železnej ére (vyskúmanie "ekonomiky" je až v ranom stredoveku) sa tie veci nedajú predať a zbytočne budú zahlcovať inventár. Na takýchto hráčov zjavne nebolo myslené.
 

DeletedUser1834

Hosť
Cuj sem nevidiaci, citaj dalej nepocujuci ...
Ono je to vec prosta, dispute zalezitostneunosna. Jako je zname siroko-daleko, hlboko i vysoko, relativne-radioaktivne je tu zasadna vec osobneho zretela, ktoru ignorovat je vecou sebaposkodenia.
Pamat ti osviezim prispievatelu:
Spravnes poznamenal, ze vyskumanim v stredovekej ere nastava kyzeny stav a to i poitkom ktores prehliadnul. Gamesa ma iste obmadzenie a tym je dosiahnutie veku (ery), kedy aj ked lelkovat budes na Marse a vrativsa po rokoch postnych, mestecko ti stat bude.
Ale jakos vyjavil svetu ty "zeleznak" a po dobe tvojho nekliknutia v mestecko ci provinciu kohos sa moze stat ze miesto zivota kdes pred casom bol svedkom, odchodils na cestu daleku z ktorej navracaje tvoja noha v popol stupi :/
Pamat uz mi tolko nesluzi kolko ze to dni je ale dakde medzi tym, jak mesiac svoju novu put zapocne jako fenix z popola vstanuvsi.
Je to kazdopadne poistka protiv kverulantom, ktorys len fp produkuju inemu mestu by oplatkou na inom svete zas v zite jako prasiatko sa valali.

Howgh
 

DeletedUser6596

Hosť
Dakujem nasmu cervenemu bratovi, ze nam nehodnym blahoslavenym chudobnym duchom v jazyku majstra Yody resp. nemenovaneho predsedu parlamentu istej krajiny pod Tatrami zjavil jedinu moznu pravdu, hoci ked som pisal o pridani tlacidla na zmazanie veci z inventara z dovodu jeho zahlcovania nepotrebnymi predmetmi, tak z toho jedinci kvalit rytierov radu Jedi mohli vydedukovat, ze asi patrim k tym nestastnikom, co aj ked maju svoje mesto zakonzervovane na urovni antickej doby zeleznej, tak ich navstevuju pravidelne kazdy den za ucelom zbierania zasob, minci, tovarov, bodov, navstevy hostincov, pomahaniu susedom, chodenia expedicii etc.

Takze nakolko je toto sekcia s nazvom "Navrhy a napady", tak si dovolujem mat tu drzost navrhnut iba malicku vec a to jest aby hraci mali moznost VYBERU, ze ked uz nemozu resp. nechcu sa zbavit velkeho mnozstva nepotrebnych veci prostrednictvom min. 2 hodinoveho cakania na to ked sa toho zbavia u podomoveho predavaca lepsich zajtrajskov, tak sa toho zbavia jednoduchym vymazanim z inventara. Lebo ak mi dobre sluzi zrak, tak vidim, ze moznost vymazania bola ponechana u bodov vyskumu, ktore su podla mna uplne to posledne v tejto hre, coho by sa chceli hraci zbavit, nakolko body su jednym zo zakladnych pilierov (esencii, ingrediencii) pokroku v ramci ich napredovania v tejto hre.

Takze povedane slovami slovutneho Mr. Spocka: Nevidim v tom ziadnu logiku.

Live long and prosper!
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Návrh neprešiel. Podaril sa mi zistiť aj dôvod, je to kvôli tomu, že tvorcovia hry by boli radšej, aby ste neostávali v dobe bronzovej alebo železnej, ale postupovali dobami ďalej.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore