• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

Vymazanie jednotiek

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser5639

Hosť
Nevedel som to dohladat, tak pisem novu temu. Bud to nikto zatial nepotreboval, alebo kaslal na to. Proste bolo by dobre, ak by sa dali vymazat nepriradene jednotky tak, ze by som si napriklad napisal cislo, kolko sa ich ma vymazat. Mam alcatraz, dlhsie som nebojoval a ked hej, tak nie s rogue, cize sa mi len kopili v inventary. Momentalne mam asi 1200 rogueov a chcel by som si spravit nejaky ten poriadok v jednotkach. Samozrejme, samostatne klikat na kazdu jednotku by mohlo byt pre mna smrtelne. Je taketo nieco mozne, ze by som si to doteraz nevsimol? Ak nie, planuje sa take nieco pridat?
 

DeletedUser1834

Hosť
Nie neplanuje sa pridat funkcia vymazat viac ako jednu vojensku jednotku ... aspon nateraz a v blizkej buducnosti.
Ze rogue sa ti kopia ty nestastim oka nezazmuris ?
Rada dobra nad zlato alebo za par diamantov :eek:

Nebojujes a vojakov ti uz netreba kedze v zasobe hladne krky mas ?
Alcatraz vymaz v meste ale potichu nech si to hitzone nevsimne bo isto harakiri spacha .)
Bohuzial naspat do zasobarne to nepojde bo ukryt Rogua neni budova eventova.
Neostava ti nic ine tak jako frajer zburaj tieto ich ukryty stromove a Alcatraz nebude tento nepotrebny "odpad" = rogue produkovat.

PS:
Skor jako ta smrtelne krce ovladnu pri jednotlivych vymazoch jednotky vojenskej rogue co by kazdy iny sa o nej rozkrajal, daj like na tuto odpoved
D.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore